• Güncel
  • Haberler
Ana Sayfa Güncel Haberler Üniversitede cinayet Allah'ım ne hale geldik?

Üniversitede cinayet Allah’ım ne hale geldik?

-

Üniversitede cinayet. Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi 4. sınıf öğrencisi Hasan İsmail H. (23), Araştırma Görevlisi Ceren Damar’ı okulda silahla vurarak öldürdü.

Olay, bugün saat 17.00 sıralarında meydana geldi. Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi 4’üncü sınıf öğrencisi Hasan İsmail H. iddiaya göre asistan hoca olarak derslerine giren araştırma görevlisi Ceren Damar’ın akşam saatlerinde fakülte binasındaki odasına gitti.

Üniversitede cinayet… Allah’ım ne hale geldik? Hukuk öğrencisi, öğretmeni öldürdü

Hasan İsmail H. burada tartıştığı Ceren Damar’ı önce bıçakladı, ardından belinden çıkardığı tabancayla vurdu.

Silah seslerini duyan binadaki öğrenciler ve üniversite personeli ise büyük panik yaşadı. Öğrenciler ve personel panik içinde dışarıya çıktı. Hasan İsmail H., olayın ardından otomobille kaçtı.

- Reklam -

Haber verilmesiyle gelen sağlık ekipleri, ağır yaralanan Damar’a odasında müdahale etti. Sağlık görevlilerinin tüm çabasına karşın, aşırı kan kaybeden Damar kurtarılamadı.

TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ BAŞKANINDAN TAZİYE

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şöyle tepki gösterdi:

“Çok üzgünüm. Söz bulamıyorum. Çankaya Hukuk İş Hukuku asistanı Ceren kızımızı vurdular. Fakültede, odasında…

Sabah kopya çekerken yakaladığı sorunlu öğrenci, akşam beşte babasının silahı ile gelip odasında vurmuş Ceren’i. Daha yeni evliydi. Çok üzgünüm. Çok.”

- Reklam -

2 YORUMLAR

  1. Adam tam bir düşünen ayiymış.Allahin kazması. senin o üniversitede ne işin var.git dağlarda taş kır.ben devletin yerinde olsam bu pislik herifleri ölümüne bedava ırgat gibi çalistirirdım.Dağlarda toplum ülke yararina hiç olmamış ağaç diktirirdim.Kadina hayvana dokunan eller taş olsun.Allah belanizi versin pislik herifler

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

İdlib, Dolar ve Ekonomi

Son günlerdeki gelişmeler baş döndürücü şekilde devam ediyor.

Sıkı para politikasının sonu mu?

İktidar tarafından açıklanan son kararlar bende iktidarın sıkı para politikaları uygulamasından vazgeçtiği ya da vazgeçmek zorunda kaldığı izlenimini doğuruyor.

Aselsan’dan tarihi sipariş rekoru

ASELSAN'ın bakiye sipariş tutarı 10,2 milyar doları aşarak tarihi zirve seviyesine ulaştı.

Kıkırdak hasarı olan hastalara nakil umudu

Karaciğer ve böbrek nakillerinde olduğu gibi organlarını bağışlayan donörün kıkırdağı, ihtiyacı olan hastalara nakledilebiliyor.

Anne adayları hazır gıdalardan uzak durmalı

Memorial Kayseri Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nden Doç. Dr. Semih Zeki Uludağ, tüp bebek sürecindeki anne adaylarına beslenme konusunda uyarılarda bulundu.

Başkent’te rögar kapakları yenileniyor

ASKİ Genel Müdürlüğü, Başkent’in bulvar, cadde ve sokaklarında bulunan kanalizasyon baca kapaklarını (rögar) yeni tasarım rögar kapaklarıyla değiştirmeye başladı.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz