Türk Telekom Kulübü’nde hedef şampiyonluk!

518

Türk Telekom Kulübü’nün yeni yönetimi, Türkiye Basketbol Ligi’nin başlamasına sayılı günler kala sezona dair beklentilerini paylaştı.

Türk Telekom Kulübü Başkanı Şükrü Kutlu:

“Şampiyonluğun en güçlü adayıyız. Yönetim, takım ve taraftar bütünleşmesiyle tamamen bu hedefe odaklandık.”

Yeni yönetimi ve transferleriyle 2017-2018 Türkiye Basketbol Ligi’ne şampiyonluk parolasıyla başlayan Türk Telekom Kulübü, 30 Eylül Eylül’de başlayacak Lig öncesinde Başkan Şükrü Kutlu’nun ev sahipliğinde Ankara’da basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Yeni sezonda Türk Telekom’un hedeflerinin konuşulduğu toplantıda Türk Telekom Kulübü Başkan Şükrü Kutlu, şampiyonluğun en güçlü adayı olduklarını belirterek yönetim, takım ve taraftar bütünleşmesiyle tamamen bu hedefe odaklandıklarını vurguladı. Lig öncesindeki Galenos Cup ve Memduh Öget Turnuvalarında “Mavi Kaplanların” güçlü rakiplerini dize getirerek kupaları kaldırdığını ve iddiasını ortaya koyduğunu ifade eden Kutlu, başarılarını sezon boyunca devam ettirerek şampiyon olup Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’ne yükselmek istediklerini açıkladı.

“Hedeflere bağlı, güçlü ve kararlı bir takım”

Yönetim olarak en önemli gündem maddelerinin takım ruhu taşıyan, hedeflere bağlı, güçlü ve kararlı bir takım oluşturmak olduğunun altını çizen Kutlu, “Bu amaç doğrultusunda, transferlerimizi birbiri ardına tamamladık. Hedeflerimiz doğrultusunda en doğru adımları atmaya özen gösterdik. Yaz döneminde Baş antrenörümüz Burak Gören ile anlaşarak kendisinin istediği yerlere ve istediği p Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’ne yükselmek istediklerini açıkladı.

“Hedeflere bağlı, güçlü ve kararlı bir takım”

Yönetim olarak en önemli gündem maddelerinin takım ruhu taşıyan, hedeflere bağlı, güçlü ve kararlı bir takım oluşturmak olduğunun altını çizen Kutlu, “Bu amaç doğrultusunda, transferlerimizi birbiri ardına tamamladık. Hedeflerimiz doğrultusunda en doğru adımları atmaya özen gösterdik. Yaz döneminde Baş antrenörümüz Burak Gören ile anlaşarak kendisinin istediği yerlere ve istediği profilde oyuncular aldık. Kaya Peker’den Ender Arslan’a, TJ Campbell’dan Can Akın’a kadar yaptığımız tüm transferler takımımızın gücünü en üst seviyeye çıkardı. Yeni sezon takımımıza ve diğer tüm kulüplere hayırlı olsun.” dedi. Kutlu, yeni sezonu başarıyla tamamlayıp daha da önemli başarılar elde ederek Türk Bayrağını Avrupa’da dalgalandırmak istediklerini, taraftarlara verilecek en güzel hediyenin şampiyonluk olacağını belirtti.

Türk Telekom’dan amatör branşlara büyük destek, büyük başarı

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi olarak, Türkiye’nin geleceğine yatırım yaptıklarını. Sporun gençlerin gelişimlerine sağladığı olumlu katkıdan hareketle Türkiye’nin dört bir yanındaki binlerce amatör sporcuyu da desteklediklerini kaydeden Kutlu,

Türk Telekom Kulübü olarak utlu, yeni sezonu başarıyla tamamlayıp daha da önemli başarılar elde ederek. Türk Bayrağını Avrupa’da dalgalandırmak istediklerini, taraftarlara verilecek en güzel hediyenin şampiyonluk olacağını belirtti.

Türk Telekom’dan amatör branşlara büyük destek, büyük başarı

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi olarak, Türkiye’nin geleceğine yatırım yaptıklarını. Sporun gençlerin gelişimlerine sağladığı olumlu katkıdan hareketle Türkiye’nin dört bir yanındaki binlerce amatör sporcuyu da desteklediklerini kaydeden Kutlu.

“Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü olarak 1954’ten bu yana Türk sporuna hizmet ediyoruz. Basketbola yaptığımız yatırımların yanı sıra 38 ilde 32 farklı branşta hem amatör hem de profesyonel olarak spor yapma fırsatı sunan spor kulüplerimizle; sağlıklı ve sporcu nesiller yetiştirmek için çalışıyoruz. Amatör Spor Kulüplerimizle ülkemizde yaygın olmayan çok bilinmeyen wushu gibi, badminton, triatlon gibi spor branşlarını da tanıtma ve yaygınlaştırma hedefine de hizmet ediyoruz. Türk Telekom’un destek verdiği ve Türkiye’nin gururu olan kulüp sporcuları, 2016 yılı içerisinde 31 farklı spor dalında toplam 89 madalya kazandı.”

dedi.

 

Türk Telekom Grubu Hakkında:

176 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Türk Telekom, Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür. Müşterilerin hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en güçlü ve en doğru şekilde cevap verebilmek amacıyla. 2015 yılında Türk Telekomünikasyon A.Ş., Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. tüzel kişiliklerini mevcut şekliyle muhafaza ederek. Tabi oldukları mevzuat ve regülasyonlara tamamen uyarak, “müşteri odaklı” ve entegre bir yapıya geçmiştir. Bireysel ve kurumsal hizmetler alanında geniş hizmet ağı ve zengin ürün çeşitliliğine sahip olan Türk Telekom. Ocak 2016 itibarıyla mobil, internet, telefon ve TV ürün ve hizmetlerini ‘Türk Telekom’ tek marka çatısı altında bir araya getirmiştir.

“Türkiye’nin Çoklu Oyuncusu” Türk Telekom’un, 30 Haziran 2017 itibarıyla 13,2 milyon sabit erişim hattı. 9,1 milyon genişbant ve 18,8 milyon mobil abonesi bulunmaktadır.

Türk Telekom Grubu şirketleri Türkiye’yi yeni teknolojilerle buluşturma ve bilgi toplumuna dönüşüm sürecini hızlandırma vizyonuyla. 81 ilde 33.621 çalışanıyla hizmet vermektedir.