Ana Sayfa Yaşam Haberleri Turizmde yeni moda: Denizaltı turları

Turizmde yeni moda: Denizaltı turları

-

Lüks turizmin merkezi olarak kabul edilen Maldivler’de artık yeni moda denizaltı turları.

Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru’da hizmet veren kiralık denizaltılarla yerli ve yabancı turistlere mavi suların güzelliklerini görme fırsatı sunuluyor. 1 saatlik turun maliyeti ise bin 800 dolar.

Türk turistlerin de yoğun alaka gösterdiği ve turkuvaz renkli deniziyle ün yapmış Maldivler’de artık denizaltı turları daha çok alaka çekiyor. Ziyaretçiler turları yaşama geçiren otelin uygulaması kapsamında Super Falcon 3S model mini denizaltıyla mavi suların derinliklerine seyahat ediyor.

37 METRE DERİNE İNEBİLİYOR

37 metre derinliğe kadar inebilen denizaltının kapasitesi 3 kişilik. Pilotun dışında 2 yolcu mini denizaltına binebiliyor. ortalama 1 saat devam eden turun maliyeti ise bin 800 dolar. Denizaltında seyahat yapabilmek için aşikar boy ve kiloya da sahip olmak gerekiyor. Buna göre 120 kilonun üzerindekiler ve boyu 1.90’ın üstünde olanlar denizaltına kabul edilmiyor.

2020 senesinde BODRUM’A GELİYOR

Four Seasons’dan yapılan açıklamada, Bodrum’da 2020 senesinde yeni bir otel açılacağı söylendi. Planlanan projeyle, Türkiye’nin dünyada üç Four Seasons’a ev sahipliği yapan nadir ülkelerden biri olacağı belirtildi. Bodrum’daki projenin yatırımcılığını ise bununla beraber İstanbul’daki iki otelin de yatırımcısı olan Tay Group’un üstlendiği bildirildi.

2 YORUMLAR

  1. Ohhh gel keyfim gel.herifler utla sikiş taksimi yapacak neredeyse yuhhh olsun be.biz burada is bulamazken akşam aç yatarken bu heriflerin harcadiği para boğazina dizilsin.Utanmasa bu angutlar marsa gider

  2. Yuh be 1 saat gezintinin maliyeti 1800 dolarmis.adam bu paraya karinin kokuyle birlikte komple aliyo bizim orada.bana versin 1000 usd bu para budalalarini denizde sirtimda bir gun dolastiriyim at gibi

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Haberler Kaçmaz!

Cep telefonlarından yansıyan mavi ışık uyku düşmanı

Gece saatlerinde ve sadece karanlıkta uyurken salgılanabilen melatonin hormonu da mavi ışık nedeniyle salgılanamaz hale geliyor.