TÜGİAD ANKARA’DA ZAFER YILDIRIM YENİDEN BAŞKAN

0
5

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi’nin 11. Olağan Genel Kurulu maske ve sosyal mesafe tedbirleri kapsamında Sheraton Otel’de gerçekleşti. TÜGİAD Ankara 10’uncu Dönem Başkanı olan ve tek aday olarak seçimlere giren Zafer Yıldırım, güven tazeleyerek yeni dönemde de Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.


 İş dünyasını ve sivil toplum kuruluşlarını bir araya getiren toplantıya TÜGİAD Ankara Yönetim Kurulu ve üyelerinin yanı sıra Ankara Vergi Dairesi Başkanı Yüksel Duman, Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, TÜGİAD Genel Başkanı Nilüfer Çevikel, TÜGİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ali Yücelen ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katılım gösterdi.
35 yıldır faaliyetlerini sürdüren, ülke genelinde 800’ü aşkın üyesi bulunan, 60’ın üzerinde sektörü temsil eden ve Türkiye’deki ilk ulusal ve tek uluslararası genç iş insanları derneği olan TÜGİAD’ın Ankara Şubesi Başkanı Zafer Yıldırım konuşmasına 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak başladı. Gerek genel merkez olarak, gerekse şube başkanları olarak kadın üye sayısını arttırmak için yürütülen yoğun çalışmalardan bahseden Yıldırım ‘’TÜGİAD Genel Başkanımız Nilüfer Çevikel’in de desteğiyle yeni dönemde kadın üye sayımızı artırmak için gayret göstermeye devam edeceğiz’’ dedi.


 11. Dönem TÜGİAD Ankara Yönetim Kurulu’nda yer alan isimler ise şöyle:
Zafer Yıldırım, Ercan Çelik, Can Çavuşoğlu, Beril Pınar Tandoğan, Osman Ertürk Özel, Özgür Erdem İncesu, Yaman Zaim, Burcu Ateş, Melih Aydın, Necati Ekiz, Serkan Yıldız, Mehmet Selvi, Hakan Yücelen, Filiz Erol, Hakan Metin, Ersin Küçükparmak, Tolga Tamkoç, Özge Kuzu, Kemal Mit, Oğuz Ayrancıoğlu, Uğur Sucu, Mirkan Aydın, Rıfat Şahin, Eray Görücü, Sidar Tunca, Anıl Varol, Çimen Yıldırım Doğan, Gökhan Aksoy, Egemen Ünal, Aykut Çakmaklı