• Ekonomi
  • Haberler
Ana Sayfa Ekonomi Haberleri The Chain Stars'dan kripto para borsası

The Chain Stars’dan kripto para borsası

-

Blockchain teknolojilerini kullanarak, yeni nesil girişimciliği teşvik amacıyla yola çıkan The Chain Stars, kripto para borsası Bitpapel Exchange, Türkiye’de işlemlerine başladı.

CEO’su Güray Çemberci önderliğinde çalışmalarını sürdüren The Chain Stars’dan yapılan açıklamada, “Bitpapel Exchange, sahip olduğu ekosistem sayesinde Bitcoin başta olmak üzere tüm kripto paraların e-ticaret sitelerinde işlem görmesine olanak sağlıyor. Pek çok farklı lokasyonda ATM’ler aracılığıyla hizmet sunacak olan sistem, kullanıcıların takas işlemleri için sunduğu güvenli zemin sayesinde büyük ilgi uyandırıyor. Otomasyon mantığıyla işleyen kripto para borsası, farklı üyelerin verdiği komutların eşleştirilmesi mantığına dayanıyor” ifadelerine yer verildi. 

Açıklamaya göre, Bitpapel Exchange, kripto para alanında bilimsel analizleri, etkin raporları ve kullanıcı etkileşimlerini göz önünde bulunduruyor. Üyelerin kâr odaklı işlemler gerçekleştirmesi için titizlikle düzenlenen borsa sistemi, vizyoner girişimcilerin yanı sıra kripto para sektöründe deneyim elde etmek isteyen kullanıcılar için de kayda değer olanaklar sağlıyor. Bitpapel, diğer borsa platformlarına kıyasla pratik kullanım imkanı ve düşük komisyon seçeneğiyle ön plana çıkıyor.

Bitpapel’in, yakın zamanda Avrupa ve Balkanlar’da da hizmet vermeye hazırlandığı belirtildi.

- Reklam -

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

İlginizi çekmeyebilir ‘özyazım’dır!

Benim gibi altmışlı yıllarda, Ali Püsküllüoğlu’nun “Öz Türkçe Sözlüğü”yle laf yarıştırmış, biri için “Selfie” özçekim ise “kendine yazım”da “özyazım” dır.

Anlaşmasız brexıt olur mu?

İngiltere’de yayınlanan Sunday Times gazetesi, İngiliz hükûmetinin hazırladığı anlaşmasız Brexit senaryosunu yayımladı.

Helal olsun size…

Geride bıraktığımız Kurban Bayramını geçmiş te olsa kutluyor, sağlık ve mutluluk içinde nicelerine ulaşmanızı diliyorum.

Titanyum Dioksit… Tehlike!

Şimdi birçoğumuz başlığa bakıp, bu sözde nereden çıktı? Bu maddenin ne tehlikesi var, diyebilirsiniz.

Erdoğan’ı zor kararlar bekliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, üzerinde baskılar hızla artmaya başladı.

Avcılar’da “Duvarsız ev”in kiracıları hak arayışında

Avcılar’da kentsel dönüşüm kapsamında yenilenmesine karar verilen 4 katlı bina yıkılınca, bitişikteki binanın en üst katındaki iki dairenin duvarlarının olmadığı ortaya çıkmıştı.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz