TagDiv Thema sitesi , sonsoz.com.tr‘yi Showcase ine seçmiş bulunmaktadır… TagDiv ekibine teşekkür ederiz…

Türk medyasının önemli yayın organlarından olan Sonsöz Gazetesi yeni web sayfasının grafik ekibimiz tarafından oluşturulması sırasında gösterdiğiniz önemli desteğe öncelikle sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Medya kuruluşları haberlerini toplumun bilgi alma hakkı çerçevesinde okuyucularına iletmek için çeşitli mecraları kullanmaktadırlar.

Sonsöz olarak öncelikle her sabah önümüze koyduğumuz 16 boş sayfayı güncel ve önemli haberlerle doldurarak baskıya göndermekte ve basılan gazeteyi de bayileri aracılığı ile okuyucuya iletmektedir.

Habercilik gerek Fotoğraf gerekse haber açısından medya kuruluşları arasında çok büyük bir rekabet içindedir.

Bu rekabet teknolojinin imkânları ile sanal ortamda da büyük hız kazandı.
Sonsöz olarak bu büyük yarışta ön sıralarda olmamız için veri tabanımızı yeniledik.
Bu yenileme sırasında bize verdiğiniz çok önemli desteğe teşekkür ederiz.

Haberlerimizin en hızlı şekilde web sayfamıza fotoğrafları ile birlikte girilmesi haber yarışında bizi sıralamada daha yukarılara çıkaracaktır.
Teknoloji büyük hız kazanırken biz gazetecilerin de 24 saat görev başında olmamıza yol açmaktadır.

Cep telefonlarımıza ulaşan önemli olayları en hızlı şekilde web sayfamıza koyarak halka iletmek bu işin en keyifli tarafıdır.
Muhabirlerimizden gelen haberler “özel” olduğu takdirde diğer medya kuruluşlarını atlatmak, geride bırakmak bizim için en büyük keyiftir.
2015 yılında Türkiye çapındaki web sitesi sayısı yaklaşık olarak 35 milyon adet civarında ve bunlardan yaklaşık 8 Milyonu aktif olarak hizmet vermektedir.

Bunların içerisinde sayısı net olarak bilinmemekle beraber yaklaşık 300 bin haber sitesi olduğu tahmin edilmektedir.

Bu sayının içinde aktif Gazetecilik yapanların sayısı ise yaklaşık 25 bin olduğu tahmin edilmektedir.

İşte bu sayılar bile ortaya çok büyük bir yarış koymaktadır.
Başka bir açıdan değerlendirmek gerekirse, Türkiye’de 55 yaygın, 23 bölgesel, 2 bin 381 yerel olmak üzere toplam 2 bin 459 gazete; 27 ulusal, 16 bölgesel, 215 yerel olmak üzere toplam 258 televizyon kanalı bulunmaktadır.

Bununla birlikte 6 bin 888’i göreve bağlı, 3 bin 243’ü sürekli, 229’u basın şeref kartı, 98’i ise serbest basın kartı olmak üzere 10 bin 458 kişi sarı basın kartı taşıyor.
Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü kayıtlarına göre; ülke genelinde yayın yapan 27 ulusal, 16 bölgesel, 215 yerel olmak üzere toplam 258 televizyon kanalı bulunuyor.
Bunlardan 65’i kablo ve 92’si uydu üzerinden yayın yapıyor. 36 ulusal, 100 bölgesel, 951 yerel olmak üzere toplam bin 87 tane de radyo kanalının yanı sıra 24 haber ajansı bulunuyor.

Üniversiteler bünyesinde 33 iletişim fakültesinde yaklaşık 5 bin öğrenci eğitim görüyor.
İşte bu büyük medya dünyasında yapılan yarış içerisinde web sayfamızı en güncel şekilde, kolay okunur bir tasarım ile sunmak amacındayız.

Bizim bu büyük yarış içerisinde en önemli teknik partnerimiz oldunuz.

Bu yarış öyle bir yarış ki teknik olarak da “iyi” etmemekte, “çok iyi” yetmemekte, “ en çok iyi” bu da yetmemekte, “mükemmel” olmalısınız ki…

“Mükemmel” de yetmemektedir, çünkü şu an önünüze “ en mükemmel” geldi bile…
Ama unutmuyoruz ki, YALNIZ DEĞİLİZ çünkü yanımızda SİZ varsınız…

İşte yayınlandığımız TagDiv Showcase sayfası!

Sonsöz Gazetesi-TagDiv

TagDiv Yardım Ekibine birkez daha teşekkürlerimizi iletirken, bizi seçmiş olduklarından duyduğumuz mutluluğu da kendilerine TagDiv websitesi ve Tagdiv facebook sayfasından belirtmiş bulunmaktayız…


Thank You TagDiv

We really appriciate that you have choosen us for the showcase…

It’s been pleasure working with you and with all your support team , without your support team we cant be able to manage what we have done this better…

FACEBOOK YORUMLARI

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.