Ana Sayfa Video Haber Sobaya kömür atıp uyuyan 5 kişilik aile, zehirlendi

Sobaya kömür atıp uyuyan 5 kişilik aile, zehirlendi

-

Adıyaman’da, sobaya kömür atıp, uykuya dalan Emine- Cumali Bakır çifti ile 3 çocukları, sızan karbonmonoksitten zehirlenerek, hastaneye kaldırıldı. 

Kayalık Mahallesi’nde yaşayan Emine ve Cumali Bakır çifti, gece sobaya kömür atarak, uykuya daldı. Çift ile yaşları 5 ve 14 arasında değişen çocukları Mehmet, İrem ile Meryem Bakır, bu sabah mide bulantısı ve baş dönmesi şikayetiyle uyandı. Bakır çifti, sağlık ekibinden yardım istedi. İhbarla eve gelen sağlık görevlileri, yaptığı kontrolde 5 kişilik ailenin, sobadan sızan karbonmonoksitten zehirlendiğini belirledi. Bakır çifti ve çocukları, ambulanslarla kentteki çeşitli hastanelere götürüldü. Acil serviste ilk müdahale yapılarak, oksijen tedavisi uygulanan aile fertlerinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

1 Yorum

  1. Yahu bu insanlarda kafa yok.sobaya komurle doldur yat asagi.hoppala pasam malkara keşan.gece yatarkende soba yakmayiverin ne olacak.Insan soğuktan kolay kolay gebermez.yada horanta kalabalik imiş bir kişi yatmayip uyanik olacak sobaya mukayet olacak.Uyumamak ölmekten daha kötü degil herhalde.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Haberler Kaçmaz!

Pasifik Okyanusu’nda plastik atıklar için borulu önlem

Pasifik Okyanusu’ndaki plastik atıkları temizlemek için okyanus yüzeyine dev bir boru yerleştirildi.