Şişli’de mağazadaki kadının cebinden telefonu böyle çaldı

0
1

Hasan YILDIRIM-Özgür EREN/İSTANBUL,(DHA)- ŞİŞLİ’de bıçakla bir kadını gasp ettiği iddia edilen Cezayir uyruklu F.E. yaya olarak kaçarken, polisle yaşadığı kovalamaca sonucu yakalandı. Gözaltına alınan F.E’nin, Şişli’de bir mağazada alış veriş yapan kadının cebinden cep telefonu çaldığı ortaya çıktı. Hırsızlık anları güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. 

KOVALAMACA SONUCU YAKALANDI
Bir kadının bıçaklı kişi tarafından gasp edildiği ihbarını alan Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, hızla bölgeye geçti. Ekipler, yaya olarak kaçan şüphelinin peşine takıldı. Yaşanan kovalama sonucu yakalanarak gözaltına alındı. Yapılan üst aramasında bir bıçak ile iki cep telefonu bulunan Cezayir uyruklu F.E., Feriköy Polis Merkezi’ne götürüldü. 

- Reklam -

KADININ CEBİNDEN TELEFONU ÇALMA ANI KAMERADA
Sorgulaması yapılan F.E.’nin geçtiğimiz hafta Feriköy’deki mağazada kadın müşterinin cep telefonunu çaldığı belirlendi. Cep telefonu hırsızlığı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, bir kişinin mağazadan alış veriş yapan kadının cebindeki telefonu bir anda alıp, mağazadan çıkarak, uzaklaştığı görülüyor.

TUTUKLANDI
Polisteki işlemleri tamamlanan F.E. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.  

 

- Reklam -