Sincan’da asfalt serimi rekoru

93

Sincan tarihindeki en büyük asfalt hizmetine son 6 yılda kavuştu. Büyükşehir ve Sincan Belediyesi işbirliği ile yaklaşık 2 milyon ton asfalt, Sincan’ın cadde ve sokaklarını daha modern bir hale getirdi. 415 kilometrelik yol açtıklarını belirten Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, “Ankara’dan Eskişehir’e kadar bir yolu asfaltladık” dedi.
Sincan’da asfalt serimi rekoru… Büyükşehir ve Sincan Belediyesi’nin işbirliği ile Sincan’ın dört bir yanı asfaltlanıyor. İlçenin en önemli sorunlarına çözüm arayan Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Büyükşehir Belediyesiyle kol kola çalışmanın meyvelerini topluyor.
REKOR ASFALT
“Dürüst, Şeffaf ve Adil” belediyecilik ilkesiyle ilçenin dört bir yanına eşit hizmet götürülüyor. Asfalt çalışmalarında da nüfus yoğunluğu baz alınarak eşit hizmet ulaştırılıyor. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de Sincan’daki bu asfalt çalışmalarını yakından takip ediyor ve destekliyor.  Sincan’da 415 km yol açılırken 6 yılda kırık asfaltlarla beraber yaklaşık 2 milyon ton asfalt serimi yapıldı.
MELİH GÖKÇEK’E TEŞEKKÜR
Sincan’da asfaltlanmayan yol kalmayana kadar çalışmaların süreceğini söyleyen Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna; “Sincan’ımız da ulaşım artık daha rahat ve güvenli… Bozuk ve kötü durumda yollarımızı yeniledik. Büyükşehir Belediyemizin desteği ve yardımları sayesinde ilçemizde asfaltlanmayan yol kalmayacak. Bizi her konuda destekledikleri gibi bu konuda da yardımlarını esirgemediler. Bir kez daha her zaman yanımızda olduğu için Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek’e ilçem adına şükranlarımı sunuyorum.” dedi.