Sincan yeni konaklarına kavuşuyor

0
385

Sincan Belediyesi ilçeyi Ankara Evleri ile donatmaya devam ediyor. Tarihi ve kültürel değerleri Sincan’da yaşatmak için gayret gösteren Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, ilçeye yedi tane daha Konak kazandırıyor. Güngörmüşler ve Hanımlar için tahsis edilen konaklardan ilki Mareşal Çakmak Mahallesinde Cumhuriyet Parkında çok yakında hizmete girecek.
Sincan’a 7 Ankara Evi daha yapılıyor. Sosyal Belediyecilik anlayışı ile Sincan’da pek çok sosyal alanı hizmete sunan Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, ilçeyi Ankara evleri ile donatıyor. Hanımlar ve güngörmüşlerden tam not alan Konaklar, uygun alanlara yapılmaya devam ediyor. Törekent, Mareşal Çakmak, Osmanlı, Yunus Emre, Selçuklu ve Malazgirt Mahallelerine yapılacak olan Konaklar hem hanımlar hem de güngörmüşler için hizmete sunulacak. Mareşal Çakmak Mahallesindeki Cumhuriyet Parkı içindeki Güngörmüşler Konağı’nı tamamlamak üzere olan Belediye, yakında konağı güngörmüşlere hizmete sunacak.
Sincan’ın çehresini değiştiren ve değiştirecek olan projeleri anlatan Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Güngörmüşler Konağı, Hanımlar Konağı ve Sincan Kültür Evi’nin ardından Fatih’teki Konağı da hizmete sunduklarını belirtti.  Başkan Tuna; “7 ayrı mahallemizde daha konaklarımızı hizmete sunmak için çalışıyoruz. Mümkün olan her mahallemize Konak yapmaya gayret ediyoruz. Bu yıl 7 Konağımız daha belirli mahallelerimizde hizmete girecek. Cumhuriyet Parkımızın içindeki Güngörmüşler Konağımız tamamlanmak üzere çok yakında hizmete açılacak.” dedi.

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz