Sincan Belediyesi birbirinden güzel programlara imza atıyor

124

Sincan Belediyesi, Mart ayında da kültür ve sanat etkinliklerine devam ediyor. Her ay farklı seminer ve konferanslarla Sincanlıları buluşturan Sincan Belediyesi, Mart ayında da birbirinden güzel etkinlikler düzenliyor. Her günün dolu dolu geçeceği Mart Ayında Sincanlıları çok önemli program ve seminerler bekliyor.

Yeşilay Haftası ve Orman Haftasında önemli sosyal sorumluluk programlarına imza atacak olan Sincan Belediyesi, Kadınlar Günü ve Şehitler Gününde de benzersiz etkinlikleri Sincanlılarla buluşturacak. Sincan kültür ve sanat dolu bir aya daha merhaba diyor. Mart Ayı Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında seminer ve konferanslar veren Sincan Belediyesi, her gün birbirinden güzel programlar düzenliyor. Mart ayında birbirinden farklı ve güzel programlara imza atacak olan Sincan Belediyesi, vatandaşı ilçenin dört bir noktasında etkinliklerle buluşturacak. Tiyatrolar ve etkinlikler hakkında bilgi almak isteyenler ise www.sincan.bel.tr adresine girerek etkinlik takviminden detaylı bilgiye ulaşılabilir.
Sosyal belediyeciliğin önemini vurgulayan Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, “Temel belediyecilik görevlerimizin yanı sıra sosyal belediyecilik prensipleri ile de hareket ediyoruz. Vatandaşımızı sosyal ve kültürel etkinliklerle buluşturarak hem bilgilendiriyor hem de hoşça vakit geçirmelerini amaçlıyoruz. Mart ayında da vatandaşımızı beğeneceklerini umduğumuz etkinliklerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.” dedi.