En iyisini ve en kalitelisini isteyen herkes için sevgililer günü’nde de seçebileceğiniz bir kaç alternatif vardır.

Bunlardan birisi tektaş pırlanta yüzüktür, bütçenize göre fiyat aralıkları ile unutulmaz bir sevgililer günü geçirebilmeniz adına üstelik pek çok mücevher firması da kampanya ve indirimler düzenlemektedir.

Marka ve modele göre değişen çok esnek bir fiyat tarifesine sahiptir, ancak seçilen hediye yüzük olunca bir tek sıkıntı oluyor ki onuda aldığınız firma sorun etmiyor. Herkesin parmak ölçüsü farklı olduğu için uygunu bulmak zordur hediyeden sonra istenilen ölçü ile değişim yapma imkanı da vardır.

Tercih edebileceğini başka bir hediye de son günlerde oldukça favori olan beştaş yüzüklerdir. Geneli pırlanta olarak tasarlansa da farklı taşlar ile de gayet şık durabiliyor. Kadınlar arasında tektaşları sollayan bu yüzük modeli görüntü ve fiyat bakımından biraz daha ağır bir modeldir. Ancak hediye etmeyi düşündüğünüz kişi eşiniz yada nişanlınızsa buna değecektir. Elbetteki sevgililer gününde sevgilinize de alabilirsiniz ancak fiyatları sayesinde genelde eşler tercih etmektedir.

Diğer pırlanta ürünlere nazaran biraz daha ekonomik sayılabilecek taşlı küpe yada kolyelerde hanımları büyülemeye yetebilir. Bütçenizi fazla zorlamadan da sevdiğiniz insanı sevindirebilmeniz mümkün. Alacağınız pırlanta tektaş kolyede partnerinizi mutlu edecektir, sonuçta oda bir mücevherdir ve fiyatı da küçümsenemeyecek kadar vardır. Hediyeniz her ne olursa olsun işin özü sevdiğinize sevginizi göstermektir unutmayın.

Pırlantalı Kalp Kolye

 

 

FACEBOOK YORUMLARI