Sempatik olmak, tribünlere şirin görünmek bir başkanlık yöntemi ama fazla uzun sürmez

0
17

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’e cevap vererek, “Tabii ki sempatik olmak, tribünlere şirin görünmek bir başkanlık yöntemi olabilir. Onlar bunu yaptıkça biz cevap vermek zorundayız. 2011 play-offunu gösteriyor ama ya bilgi sahibi değil ya da gerçekleri saptırıyor” dedi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sarı lacivertlilerin kampını devam ettirdiği Antalya’da gündeme dair basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. İyi bir kamp dönemi geçirdiklerini ifade eden Koç, “İyi bir kamp dönemi geçirdik. Futbol dışında olup bitenlerden izole. Takımın ikinci yarıya konsantre olma açısından faydalı bir kamp dönemi geçirdiğimizi hocamız bize iletti. 2’nci yarı ile ilgili ümitliyiz. Birçok soru var. Gündem maddeleri, spekülasyonları, algı operasyonları gibi birçok konu var” diye konuştu.

“KONU HERKES İÇİN YENİ”

Fenerbahçe’nin harcama limitleri başvurusunun tahkimde reddedilmesi hakkında Ali Koç, “Bir kez daha görüyoruz ki tahkiminin aldığı kararlar ve medyaya yansıtılış şekli, tam gerçekleri yansıtmıyor. Fenerbahçe’nin harcama limitleriyle ilgili yaptığı başvuru, lisans kuruluna yapılıyor ve bu inceleme devam ediyor. Tahkime yapılan ise başka bir konudur. Doğal olarak taraftarlarımız bu konulardan da rahatsız oluyor. Konu herkes için yeni. Konu, TFF’nin UEFA benzeri bir FFP’yi kendine uygulaması. UEFA’nın FFP’si işleseydi Türkiye’de bir adım daha öteye gidemeyecektik. Bununla beraber UEFA’ya yapılmış bir yeniden yapılanma sözü var. Kimlerin nereden adil rekabet istediklerini de anlatacağım” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz