Seda göz kamaştırdı

897

Seda Sayan Kıbrıs’ta Girne Rocks Hotel’de “Anneler Günü”nde sahneye çıktı. Anneler Günü için Yıldırım Mayruk’un imzasını taşıyan ışıltılı kıyafetini sahnede ilk kez giyen sanatçı göz alıcıydı. Sanatçıyı Kıbrıs konserinde annesi Ayşe Gürsçar ve sevgilisi Erken Çelik’de yalnız bırakmadı.
Anneler Günü kutlaması ve sahne çalışmasını bir arada yapan sanatçı TV programını bitirip geçtiğimiz Cuma günü soluğu Kıbrıs Girne Rocks Hotel’de aldı. Çekimlerden oldukça yorulduğunu belirten sanatçı Kıbrıs’a hem iş hem de tatil için gelmişti. İki gece arka arkaya sahneye çıkan sanatçı yorgunluk attı. Konserlerinde sanatç ıyı arkadaşları Emel Müftüoğlu, Tarık Ünlüoğlu ve eşi Gülenay Kalkan’da yalnız bırakmadılar. Emül Müftüoğlu ve Tarık Ünlüoğlu ile şarkı söyleyen Seda Sayan sevgilisi Erkan Çelik’i de sahneye alarak şiir okuttu. Sevgilisininkendisin için yazdığı şiiri okutan sanatçı “Bu şiiri sezen Aksu ilk dinlediğinde gözyaşlarını tutamadı hüngür hüngür ağladı” dedi.
Anneler Günü’nde annesinin de yanında olmasından dolayı oldukça keyifli görünen sanatçı sahnede ortekstra elemanları ile hem şarkı söyleyip, hem de selfie fotoğrafı çektirdi. Seda sahnede şarkı söylerken sevgili Erkan çelik’te oturduğu masada arkadaşları ile halay çekti.
Sezen’i hüngür hüngür ağlatan şiir…
Bana gel dedin ya
Elim ayağım sana koşar gibi Dilim dudağım bana isyan eder gibi
Yerim yurdum beni kovar gibi
Geldim ve sadece seninim.
Bana gel dedin ya
Yüreğimi sığdıramadım yıllarca yasadığım memleketime
Yıkabilirdim her şeyi sırf verdiğin o sevginin şerefine
Dönüp de bakmadan geçmişime
Uzandı elim al gel dediğin ceketime.
Bana gel dedin ya işte geldim Bırakma beni sensizliğin cehennemine
Ben mutluyum gözlerinin yeşil cennetinde…
Bana gel dedin ya işte geldim ve sadece seninim.