RESSAM KÜBRA GÖREN’İN SERGİSİ HAYRANLARI İLE BULUŞTU

516

Ressam Kübra Gören’in “ Çiçekler ve Renklerin Dansı” adlı kişisel sergisi Ankara Büyükşehir Belediyesi Resim ve Sanat Galerisinde açıldı.
Sanatsever Ankaralıların büyük ilgi gösterdiği sergiye eski Bakanlar, Bürokratlar, Sanatçılar, tanınmış İş Adamları ve Spor Camiası ile Medya Camiasının tanınmış isimleri katıldı.
Dönemin Bakanları Ali Şevki Erek, Yücel Seçkiner, Hilmi İşgüzar, İlhan Aküzüm, Mehmet Keçeciler, Ahmet Karaevli, İsmet Sezgin, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Emlak Müşaviri Salim Taşçı, CHP Çankaya İlçe Başkanı eski Hakem Selçuk Dereli, Sonsöz Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Orhan Uğuroğlu, Kübra Gören’in birlikte çalıştığı ünlü ressam Teymur Ağalıoğlu, Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla ilişkiler Daire Başkanı Ahmet Recep Tekcan,
Diva Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Kangal, Gazeteci Suat Özer, Spor Yazarı Kemal Çeliker, Emekli Gazeteci Erdoğan Başer ile çok sayıda Ankaralı katıldı. Haber Türk Gazetesi Spor Yazarı ve Ankara Spor Servisi şefi Ali Öcal ile Sabah Gazetesi Ankara Spor Servisi şefi Ali Erdoğan, Spor Yazarı Hasan Ötkün ve eşi Sergiyi dikkatle gezen isimler oldular.
11 Nisan Cumartesi gününe kadar açık olacak resim sergisine birçok ünlü ismin de katılması bekleniyor.