Tokat’ın Reşadiye İlçesi’nde 13 ay önce kaybolan 8 yaşındaki Bayram Erol ve 5 yaşındaki Dursun Kağan Taşçı’nın aranmasına yeniden başlandı.

Çocukların en son görüldüğü noktanın 50 metre ilerisinde bulunan Abdullah Korkmaz’ın oturduğu 2 katlı ahşap evin bahçesi kazıldı.
İlçeye bağlı Reşadiye’nin Çermik Mahallesi’nde oturan Adile ve Ömer Erol çiftinin çocukları Bayram ile komşuları Nafize ve İbrahim Taşçı çiftinin çocukları Dursun Kağan, 29 Aralık 2015 tarihinde saat 09.00 sıralarında evlerinden oynamak için çıktıktan sonra ortadan kayboldu. Bayram ve Dursun Kağan, evlerine dönmeyince, AFAD ve jandarma ekiplerinin de katılımıyla aylarca süren arama çalışmaları başlatıldı. Fakat yapılan aramalara rağmen çocukların izine rastlanamadı.
Kayıp çocukların aileleri dün özel bir televizyon programına katıldı. Burada kayıp çocuklardan Dursun Kağan Taşçı’nın babası İbrahim Taşçı, ilçede evli olan bir başka kadınla ilişkisi olduğunu itiraf ederek, şöyle dedi:
“Kaçırmış olabilirler. Benim muhatap olduğum kişinin çevresi olabilir. Bununla ilgili ifadelerimi verdim. 2 yıldır süren bir ilişkim vardı. İlişkimin olduğu kişinin eşi olayı çocuklar kaybolduktan sonra emniyette öğrendiler.

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz