• Haberler
Ana Sayfa Moda ve Kadın Renkli TekTaş Yüzükler ilgi çekiyor!

Renkli TekTaş Yüzükler ilgi çekiyor!

-

Özellikle bayanlarda orta parmakta kullanılan ve alyansın yanında tercih edilen tektaş yüzükler iri renkli taşlara sahip olarak farklı çalışmalar sunabilmektedir.

Renkli taşların bile kendine özgü özellikleri olmasından dolayı safir, zümrüt ve yakut Pırlanta olarak tercih edebilmektesiniz. Yüzükler kıyafetlerinize uyum sağlayabilecek yuvarlak veya kare olan taş stillerine karar vererek kendinizi şımartabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca modası geçmeden kullanılarak aynı zamanda taş garantilerine de sahip olmaktadır.

Her ne kadar bekârların hayaliymiş gibi görünmüş olsa bile aslında evli çiftlerinde çok tercih ettiği bir parça olmaktadır.

Ürünlerimiz arasında yer alan ve yeni sezon çalışmaları ile sizlere sunduğumuz Tektaş Yüzük modelleri şimdilerde çok daha uygun rakamlara sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Dilediğiniz taş boyutunda ürün siparişi verebilir ve uygun ödeme seçenekleri ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

 

Parlaması ile ünlenen ve bakıldığı zaman göz kamaştıran en değerli parçalardan biri olan takı koleksiyonları yeri geldiğinde set olarak da karşımıza çıkabilmektedir.

- Reklam -

Yani Pırlanta Yüzük Modelleri için dilerseniz yanında küpe ve kolyede tercih edebileceksiniz. Bu maksatla çok daha kaliteli bir sete sahip olarak dilediğiniz zaman farklı takılarınızla da kullanabileceksiniz. Yılın en çok satanları veya en çok beğenilenleri arasında kendi zevkinize uygun olan modeli tercih ederek alışverişinizin keyfini çıkartabilirsiniz. Erkeklerin en özel hediye, bayanların ise en özel takısı olmasından dolayı uzun ömürlü olarak kullanım vaat etmektedir.

- Reklam -

Güncel Haberler

Danıştay’ın Son Kararı İle Naylon Fatura Yaygınlaşır Endişesi!

Vergi inceleme elemanları tarafından mükelleflerin defter ve belgelerin incelenmek için istemeleri halinde mükellefler vergi ödevleri gereği ibraz etmek zorundadırlar.

Türk tipi başkanlık sistemi

Özellikle yandaş basın, Tayyip Erdoğan için BAŞKAN sıfatını kullanmaya devam ediyor. Ben şahsen CUMHURBAŞKANI sıfatının daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Bilgi çağı nedir?

Dünya gezegeninde yaşayan canlılar arasında hiç şüphe yoktur ki insan en gelişmiş türdür ve gezegendeki canlı türleri arasında piramidin en üst basamağında yer almaktadır.

Kefere Sarraf ve Eski Kudüs Kadısındaki Alacağı

1808 yılının Eylül ayı. İstanbul sarrâflarından (banker) bir gayrımüslim, eski Kudüs kadısı Paşmakçızâde Nâkid Efendi’ye verdiği 4.280 kuruş alacağını bir türlü tahsil edemiyordu.

Dünyaca ünlü modele dudak uçuklatan hediye

Dünyaca ünlü rapçi Travis Scott, geçtiğimiz gün 22'nci yaşını kutlayan sevgilisi Kylie Jenner'a dudak şeklinde bir kolye hediye etti.

Türkiye’nin son 119 yıllık istatistikleriyle deprem gerçeği

Türkiye'de son 119 yılda meydana gelen ve resmi kayıtlara göre 86 bin 456 kişinin hayatını kaybettiği depremler, yıkıcı etkiyi gözler önüne seriyor.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz