Özellikle bayanlarda orta parmakta kullanılan ve alyansın yanında tercih edilen tektaş yüzükler iri renkli taşlara sahip olarak farklı çalışmalar sunabilmektedir.

Renkli taşların bile kendine özgü özellikleri olmasından dolayı safir, zümrüt ve yakut Pırlanta olarak tercih edebilmektesiniz. Yüzükler kıyafetlerinize uyum sağlayabilecek yuvarlak veya kare olan taş stillerine karar vererek kendinizi şımartabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca modası geçmeden kullanılarak aynı zamanda taş garantilerine de sahip olmaktadır.

Her ne kadar bekârların hayaliymiş gibi görünmüş olsa bile aslında evli çiftlerinde çok tercih ettiği bir parça olmaktadır.

Ürünlerimiz arasında yer alan ve yeni sezon çalışmaları ile sizlere sunduğumuz Tektaş Yüzük modelleri şimdilerde çok daha uygun rakamlara sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Dilediğiniz taş boyutunda ürün siparişi verebilir ve uygun ödeme seçenekleri ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

 

Parlaması ile ünlenen ve bakıldığı zaman göz kamaştıran en değerli parçalardan biri olan takı koleksiyonları yeri geldiğinde set olarak da karşımıza çıkabilmektedir.

Yani Pırlanta Yüzük Modelleri için dilerseniz yanında küpe ve kolyede tercih edebileceksiniz. Bu maksatla çok daha kaliteli bir sete sahip olarak dilediğiniz zaman farklı takılarınızla da kullanabileceksiniz. Yılın en çok satanları veya en çok beğenilenleri arasında kendi zevkinize uygun olan modeli tercih ederek alışverişinizin keyfini çıkartabilirsiniz. Erkeklerin en özel hediye, bayanların ise en özel takısı olmasından dolayı uzun ömürlü olarak kullanım vaat etmektedir.

FACEBOOK YORUMLARI