• Haberler
Ana Sayfa Kültür-Sanat Haberleri 'Regnum Live in Concert' başlıyor

‘Regnum Live in Concert’ başlıyor

-

‘Regnum Carya Live in Concert’ serisi kapsamında birçok dünya starı sanatçı Belek Turizm Merkezi’ndeki otelde konser verecek.

Serik ilçesi Belek Turizm Merkezi’ndeki Regnum Carya Otel, geçen yıl ilkini düzenlediği ‘Regnum Carya Live in Concert’ serisini bu yıl da sürdürecek. Geçen yıl, Dua Lipa, Rita Ora, Tom Jones ve Anne Marie gibi dünyaca ünlü isimlerin sahneye çıktığı ‘Live in Concert’ kapsamında bu yıl ise Anne Marie yine konser verecek. Sık sık Türkiye hayranı olduğunu hatırlatan genç yıldız, 25 Ağustos’ta Regnum sahnesinde ‘Friends’, ‘Ciao Adios’, ‘Rockabye’ gibi hit şarkılarını seslendirecek.

Bunun yanında, Kazandığı X Factor yarışmasındaki birincilikle, müzik dünyasında hızla yükselen ve Impossible, You Deserve Better, Ain’t Won’t Let Go gibi hitlere hayat veren İngiliz star James Arthur, 18 Haziran’da Live in Concert kapsamında Regnum Carya sahnesinde olacak.

- Reklam -

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

İdlib, Dolar ve Ekonomi

Son günlerdeki gelişmeler baş döndürücü şekilde devam ediyor.

Sıkı para politikasının sonu mu?

İktidar tarafından açıklanan son kararlar bende iktidarın sıkı para politikaları uygulamasından vazgeçtiği ya da vazgeçmek zorunda kaldığı izlenimini doğuruyor.

Aselsan’dan tarihi sipariş rekoru

ASELSAN'ın bakiye sipariş tutarı 10,2 milyar doları aşarak tarihi zirve seviyesine ulaştı.

Kıkırdak hasarı olan hastalara nakil umudu

Karaciğer ve böbrek nakillerinde olduğu gibi organlarını bağışlayan donörün kıkırdağı, ihtiyacı olan hastalara nakledilebiliyor.

Anne adayları hazır gıdalardan uzak durmalı

Memorial Kayseri Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nden Doç. Dr. Semih Zeki Uludağ, tüp bebek sürecindeki anne adaylarına beslenme konusunda uyarılarda bulundu.

Başkent’te rögar kapakları yenileniyor

ASKİ Genel Müdürlüğü, Başkent’in bulvar, cadde ve sokaklarında bulunan kanalizasyon baca kapaklarını (rögar) yeni tasarım rögar kapaklarıyla değiştirmeye başladı.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz