• Spor
  • Haberler
Ana Sayfa Spor Gündemi ve Haberleri Red Bull X-Fighters, Madrid'de düzenlenecek

Red Bull X-Fighters, Madrid’de düzenlenecek

-

Dünyanın en görkemli motosiklet organizasyonu Red Bull X-Fighters’ın tarihteki en iyi ismi Madrid’de belli olacak.

15 sezonu geride bırakan yarışların 12 şampiyonu, bugün kozlarını paylaşacak. 23 bin kişilik efsane salon Las Ventas’ta düzenlenecek şölen Red Bull TV’den canlı yayınlanacak.

Adrenalini en yüksek spor organizasyonlarından biri olan Red Bull X-Fighters, bu sene tarihi bir yarışa ev sahipliği yapacak. 2001 yılından beri kesintisiz düzenlenen mücadelelerde iz bırakmış şampiyonlar, İspanya’nın başkenti Madrid’de bulunan Las Ventas Salonu’nda kozlarını paylaşacak. TSİ 23.00’deki mücadeleyi 23 bin kişi yerinden takip edecek.

Hem dengenin hem de atletizmin önemli olduğu yarışa 12 sporcu katılacak. Madrid’deki şölende Avustralya’dan Clinton Moore, Rob Adelberg, Josh Sheehan, Yeni Zelanda’dan Levi Sherwood, İspanya’dan Dany Torres, Chris Meyer, Maikel Melero, Japonya’dan Taka Higashino, Amerika Birleşik Devletleri’nden Adam Jones, Almanya’dan Luc Ackermann, Brezilya’dan ise Fred Kyrillos şampiyonluk için ter dökecek.

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu Thomas Pages ise omzundaki sakatlık nedeniyle tarihi organizasyonda sahne alamayacak.

- Reklam -

Seyircilere büyük heyecan yaşatacak olan organizasyon, Red Bull TV’den de canlı olarak yayınlanacak. İzleyiciler, sadece yarış sırasında değil, sonrasında da özel röportaj ve içeriklere https://www.redbull.tv/live/AP-1RA7XRPK52111/red-bull-x-fighters adresinden ulaşabilecek.

- Reklam -

Güncel Haberler

Danıştay’ın Son Kararı İle Naylon Fatura Yaygınlaşır Endişesi!

Vergi inceleme elemanları tarafından mükelleflerin defter ve belgelerin incelenmek için istemeleri halinde mükellefler vergi ödevleri gereği ibraz etmek zorundadırlar.

Türk tipi başkanlık sistemi

Özellikle yandaş basın, Tayyip Erdoğan için BAŞKAN sıfatını kullanmaya devam ediyor. Ben şahsen CUMHURBAŞKANI sıfatının daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Bilgi çağı nedir?

Dünya gezegeninde yaşayan canlılar arasında hiç şüphe yoktur ki insan en gelişmiş türdür ve gezegendeki canlı türleri arasında piramidin en üst basamağında yer almaktadır.

Kefere Sarraf ve Eski Kudüs Kadısındaki Alacağı

1808 yılının Eylül ayı. İstanbul sarrâflarından (banker) bir gayrımüslim, eski Kudüs kadısı Paşmakçızâde Nâkid Efendi’ye verdiği 4.280 kuruş alacağını bir türlü tahsil edemiyordu.

Dünyaca ünlü modele dudak uçuklatan hediye

Dünyaca ünlü rapçi Travis Scott, geçtiğimiz gün 22'nci yaşını kutlayan sevgilisi Kylie Jenner'a dudak şeklinde bir kolye hediye etti.

Türkiye’nin son 119 yıllık istatistikleriyle deprem gerçeği

Türkiye'de son 119 yılda meydana gelen ve resmi kayıtlara göre 86 bin 456 kişinin hayatını kaybettiği depremler, yıkıcı etkiyi gözler önüne seriyor.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz