PURSAKLAR Feride Bekçioğlu Ortaokulu halk oyunları ekibi, Ankara’da düzenlenen halk oyunları yarışmasında 2’nci olarak ilçeyi başarıyla temsil etti.

Ankara Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Halk Oyunları Yarışması’nda Pursaklar’ı başarıyla temsil eden Feride Bekçioğlu Ortaokulu öğrencileri Ankara Yıldızlar Stilize kategorisinde 2’nci oldu. Başarılarını Belediye Başkanı Selçuk Çetin ile paylaşan Feride Bekçioğlu Ortaokulu Müdürü Neslihan Çalışkan, eğitmenler Batuhan Altındal, Mesut Özgan, elde edilen başarılarda Belediye’nin büyük katkısı olduğunu belirtti. Ortaokulu Müdürü Neslihan Çalışkan “Ulaşım ve kıyafet konularında bizlere destek veren Başkanımız Sayın Selçuk Çetin’e teşekkür ediyoruz. Bu başarıda belediyemizin ve Sayın Başkanımızın katkıları çok fazla. Öğrencilerimizi de tebrik ediyorum” dedi.

PURSAKLAR FERIDE BEKCIOGLU ORTAOKULU HALK OYUNLARI EKIBI, ANKARA’DA DUZENLENEN HALK OYUNLARI YARISMASINDA 2’NCI OLARAK ILCEYI BASARIYLA TEMSIL ETTI. (FOTO: ANKARA-DHA)

Elde edilen başarıdan dolayı okulu müdürü, eğitmenler ve öğrencileri tebrik eden Başkan Çetin, “Bizler her zaman öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin yanında olduk. Bundan sonra da yanlarında olacağız. Yavrularımızın başarısı bizleri de mutlu ediyor. Pursaklar daha çok başarılara imza atacak, buna inanıyoruz” diye konuştu.

FACEBOOK YORUMLARI

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.