Petzoo Eurasia fuarı kapılarını açtı

0
6

Şerife Berna KOCABAŞ-Doğan GÜNDOĞDU / İSTANBUL (DHA) – Uluslararası Evcil Hayvan Ürün Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı Petzoo Eurasia, İstanbul Fuar Merkezi’nde başladı.

Uluslararası Evcil Hayvan Ürün Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı Petzoo Eurasia, bugün 8’inci kez kapılarını açtı. Kedi, köpek, kuş, balık güzellik yarışmaları, çeşitli gösteriler, evcil hayvan defileleri, ırk yarışmaları, pet kuaförleri yarışması, AFAD kurtarma köpekleri ve K9 güvenlik köpekleri gösterileri ve derneklerle federasyonların düzenleyeceği özel etkinliklerle rengarenk görüntülere sahne olacak fuar ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşattı.

- Reklam -

Kedi, köpek, kuş, balık gibi birçok evcil hayvan türüne dair en yeni ürün ve hizmetlerin sergilendiği fuarda mama, yem, oyuncak, kozmetik, bakım ürünleri, destekleyici sağlık ürünleri, kum, akvaryum, temizlik ürünleri, evcil hayvanlar için tasarlanan kıyafetler, aksesuarlar benzeri çeşitli ürün ve malzemeler hayvan sahiplerinin beğenisine sunuldu.

4 GÜN BOYUNCA ZİYARETE AÇIK

2012’den bugüne kadar 650’nin üzerinde katılımcı firmayı ve yaklaşık 190 bine yakın yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırlayarak pet sektörünün buluşma noktası olan Petzoo Eurasia Uluslararası Evcil Hayvan Ürün Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı, 21-24 Ekim 2021 tarihlerinde 4 gün boyunca 11.00-19.00 saatleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde ziyaret edilebilecek.

- Reklam -