Özyurtlar 0 faiz kampanyasıyla satışını 2’ye katladı

0
204

Özyurtlar İnşaat, Nlogo İstanbul projesinde peşin fiyatına 48 ay 0 faiz kampanyasıyla satışları ikiye katladı.

Şirket açıklamasına göre, Özyurtlar İnşaat’ın Esenyurt’ta hayata geçirdiği Nlogo İstanbul projesi için başlattığı kampanya yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. Peşin fiyatına 48 ay vade ve 0 faiz kampanyasıyla yatırımcısının karşısına çıkan Nlogo İstanbul projesinde satışlar iki katına çıktı.Açıklamada görüşlerine yer verilen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, banka faizlerinin yüksek olmasının yatırımcıyı korkuttuğunu ve insanların kredileri ödeyememe kaygısına kapıldığını belirterek, şirket bünyesinde yatırımcılara finansal ödeme kolaylığı sağladıklarını dile getirdi.
Özyurt, şunları kaydetti:
“48 aya kadar yatırımcımıza vade imkanı sunuyoruz. Bu tip kampanyalar ile yatırımcımıza kolaylık getiriyoruz. Bu şekildeki kampanyaların insanlara çok daha cazip geldiğini görüyoruz. Karmaşık kampanya içerikleri konut sahibi olmak isteyenlerin kafasını karıştırıyor. Net rakamlarla alıcı karşısına çıktığınız zaman geri dönüşünün de ne kadar iyi olduğunu görüyorsunuz.
Yatırımcı, reklam kampanyasında vadedileni satış ofisinde görmek istiyor. Biz de bu yolu izleyerek ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu görüyoruz. Satış ofislerine gelen yatırımcı, konut kredilerinin bittikten sonra satın aldığı evin kendisine ne kadara mal olduğunu görmek istiyor. Biz bu konuda gerekli tüm rakamları net olarak veriyoruz.”
Konut sahibi olmak isteyenler için sürekli yeni kampanyalar ve kişiye özel ödeme planları hazırladıklarını bildiren Özyurt, Nlogo İstanbul projesi için başlattıkları peşin fiyatına 48 ay 0 faiz kampanyasından çok sayıda kişinin korkmadan yararlandığına işaret etti ve “Kampanya boyunca 1+0 daireler 139 bin, 1+1 daireler 209 bin, 2+1 daireler ise 299 bin TL ile satışa sunuldu” ifadesini kullandı.

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz