OYUNCU URAZ KAYGILAROĞLU:DRAMA EŞİM HAZIRLADI

65

Ünlü oyuncu dan seyirciye ters köşe

Komedi dizilerinin aranan yüzü ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu bu kez ters köşe yaptı, bir dram dizisinde seyirci karşısına çıktı. “Masum Değiliz”de Mert adında bir müteahhiti canlandıran başarılı oyuncu, rolüne eşi Melis Kaygılaroğlu’yla hazırlandığını söyledi.

“Pis Yedili”, “Harem”, “Baba Candır” ve “Klavye Delikanlıları” dizilerindeki başarılı performansıyla komedinin aranan yüzleri arasına giren Uraz Kaygılaroğlu yeni projesinde şaşırttı. Ünlü oyuncu bu kez bir dramla seyirci karşısına çıktı. Yeni dizi “Masum Değiliz”de Mert rolünü üstlenen Kaygılaroğlu, ilk bölümde sergilediği oyunculukla dramda da başarılı olduğunu kanıtladı.

MELİS İYİ BİR OYUNCU KOÇU

Uraz Kaygılaroğlu “Masum Değiliz”in ilk bölümüyle sosyal medyaya da damga vurdu, yetenekli oyuncu hakkında farklı sitelerde onlarca yorum ve paylaşım yapıldı. Kaygılaroğlu, bu yeni role nasıl hazırlandığını şöyle anlattı: “Ben yer aldığım bütün işlere eşim Melis’le konuşup tartışarak hazırlanıyorum.

Melis iyi bir oyuncu koçu ve iyi bir göz. Karakterlere çalışırken ilk işim Melis’e danışmak oluyor açıkçası. Bu sefer en büyük derdimiz, uzun süredir komedi rolleri tercih ettikten sonra bir dramanın içinde olma durumuydu. Dert derken; bizim talep ettiğimiz bu derdin hakkını verebilmekti. Yeni şeyleri denemek ve deneyimlemek ikimizin de hoşuna gidiyor.”

PARTNERLERİM YETENEKLİ

Dizide başrolleri Damla Sönmez, Aras Aydın, Ushan Çakır, Sercan Badur ve Oya Unustası’yla paylaşan Uraz Kaygılaroğlu, rol arkadaşlarından da çok memnun: “Mert, beraber çalıştığım yetenekli partnerlerim ile çok daha keyifli bir deneyim oluyor benim için.” Uraz Kaygılaroğlu, canlandırdığı Mert karakteri hakkında ise şunları söyledi:

“Mert, 35 yaşında bir müteahhit. Babasının şirketinde çalışan, sorumluluk sahibi biri. Soğukkanlı, zeki, vefalı bir karakter. Ailesinin İstanbul’da büyümüş olan tek çocuğu. Tek erkek çocuğu olmanın sorumluluğu ile erken yaşta olgunlaşmış. Yine inşaat sektöründen başka bir ailenin kızı olan Ceyda Koruhan ile evlilik hazırlığı yapıyor Mert. En yakın arkadaşları da liseden beri Volkan ve Emir. Onlar yol arkadaşları, sırdaşları, dostları. Mert’in ailesi ve dostları için yapamayacağı hiçbir şey yok.”