• Haberler
Ana Sayfa Kültür-Sanat Haberleri Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi'nden 150 bin kişi faydalandı

Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nden 150 bin kişi faydalandı

-

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, açıldığı günden beri Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nden 150 bin kişinin faydalandığını bildirdi.

Belediyeden yapılan yazıl açıklamaya göre, Başkan Bahçeci, Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde devam eden kursları ziyaret ederek, öğrencilerle buluştu.

Kentte önceden herhangi bir etkinlik olduğunda salonların yeterli gelmediğini hatırlatan Bahçeci, Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde ise yapılan etkinliklerde bine yakın insanın salonları rahatlıkla doldurduğunu dile getirdi. Kültürün ve sanatın olmadığı bir şehrin ölü bir kent olduğunu ifade eden Bahçeci, şunları kaydetti:

“Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezini projelendirip inşa ettiğimizde Kırşehir’e çok önemli katkılar sağlayacağından emindik.

- Reklam -

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

Makam odasında çiftleşmeye izin veren bakan

Bugün köşemi çok duygulandığım gerçek bir yaşam hikayesine ayırdım.

Emlak piyasasında kriz

TÜİK’in açıkladığı verilere göre Türkiye'de 2019 Temmuz ayında sadece 102.236 adet konut satıldı

Mamak, Ankaralıya depremi hatırlattı

Sabah ezanının üzerinden üç beş dakika geçmişti. O anda algılayamadığınız bir sarsıntı önce bacaklarınıza sonra da tüm bedeninize yayıldığında bir rahatsızlık geçirdiğinizi düşünüyorsunuz.

Kampanya başladı

Politika faizini % 4.25 indiren merkez bankası, ticari bankaların kredi musluklarını açmasını ve parasal genişleme ile ekonomiyi canlandırma ve talepte artış beklentisindeydi.

YPG’li teröristlerin sınır hattındaki hareketliği görüntülendi

Mardin'in Nusaybin ilçesinin karşısında bulunan Suriye'nin Kamışlı kentinde YPG'li teröristlerin sınır hattındaki hareketliği görüntülendi.

Yabancılara konut satışları yedi ayda yüzde 64.5 arttı

Türkiye’de yılın ilk yedi ayında yabancılara yapılan konut satışları, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 64.5 artışla 14 bin 674 düzeyinden 24 bin 144 adete yükseldi.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz