Ana Sayfa Yerel Haberler Mülkiyeliler Kültür Merkezi'nde İlk Bayram

Mülkiyeliler Kültür Merkezi’nde İlk Bayram

-

Çankaya Belediyesi ve Mülkiyeliler Birliği’nce ortaklaşa düzenlenen Şubadap Konseri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi Çankayalı çocukları bir araya getirdi.

Mülkiyeliler Kültür Merkezi’nin ilk çocuk etkinliği olan Şubadap Konseri, çocuklara keyifli bir hafta sonu yaşattı.


Tarihi dokusuna sadık kalınarak Çankaya Belediyesi tarafından yeniden inşa edilen Mülkiye Kültür Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi Şubadap Orkestrası konseri ile ilk çocuk etkinliğini gerçekleştirdi. Çankaya Belediyesi ve Mülkiyeliler Birliği’nce ortaklaşa gerçekleştirilen etkinlikte çocuklar sihirbaz gösterileri ve çocuk şarkılarıyla güzel bir hafta sonu yaşadılar.

Konser öncesi Mülkiye 1969 mezunu Mehmet Başçavuşoğlu’nun açıklamalı sihirbazlık gösterilerine akıl yürüterek katılan çocuklar, Şubadap Orkestrasının sahneye çıkmasıyla piste fırladılar.

Çekirdeksiz Domates, Fasa Fiso, Zorba, Uçurtma, Özgürlük, Şubadap Şubi gibi bilinen şarkılarına danslarıyla eşlik eden çocuklar konserin ardından orkestra üyeleriyle sohbet ederek hatıra fotoğraf çektirdiler.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Haberler Kaçmaz!

Doğuştan gelen fıtıktaki risk: Fıtık boğulması

Kasık fıtığının kasığın şişmesi ile belli olabileceğini söyleyen Op. Dr. Mevlit Korkmaz, fıtık tedavisinin ameliyatla mümkün olabileceğini söyledi