• Haberler
Ana Sayfa Yerel Haberler Muhtarlardan Başkan Tiryaki’ye ziyaret

Muhtarlardan Başkan Tiryaki’ye ziyaret

-

Başkan Tiryaki, Altındağlı Muhtarlar Derneği’ni makamında kabul etti.

Dernek Başkanı Nuri Aygün ve beraberindeki heyet, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’ye bir ziyaret gerçekleştirdi.
“Hizmetleri tüm Altındağlılar biliyor”
Gerçekleşen ziyarette Aydınlıkevler, Doğu, Karacaören, Plevne, Önder ve Ulubey mahalle muhtarları yer aldı.

Kendilerine gösterilen ilgiden oldukça memnun kalan muhtarlar: “Başkanımız Altındağ’a nasıl değer veriyorsa bize de öyle değer veriyor” dedi.

Başkan Tiryaki’nin kendilerini hiçbir zaman geri çevirmediğine dikkat çeken muhtarlar, Altındağ Belediyesi’nin gayretli çalışmalarını takdir ettiklerini söyledi.

- Reklam -

Altındağlı muhtarlar, Başkan Tiryaki’nin kendilerine her zaman destek olduğunu vurguladı ve yapılan hizmetlerin tüm Altındağlılar tarafından bilindiğini dile getirdi.

- Reklam -

Güncel Haberler

Danıştay’ın Son Kararı İle Naylon Fatura Yaygınlaşır Endişesi!

Vergi inceleme elemanları tarafından mükelleflerin defter ve belgelerin incelenmek için istemeleri halinde mükellefler vergi ödevleri gereği ibraz etmek zorundadırlar.

Türk tipi başkanlık sistemi

Özellikle yandaş basın, Tayyip Erdoğan için BAŞKAN sıfatını kullanmaya devam ediyor. Ben şahsen CUMHURBAŞKANI sıfatının daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Bilgi çağı nedir?

Dünya gezegeninde yaşayan canlılar arasında hiç şüphe yoktur ki insan en gelişmiş türdür ve gezegendeki canlı türleri arasında piramidin en üst basamağında yer almaktadır.

Kefere Sarraf ve Eski Kudüs Kadısındaki Alacağı

1808 yılının Eylül ayı. İstanbul sarrâflarından (banker) bir gayrımüslim, eski Kudüs kadısı Paşmakçızâde Nâkid Efendi’ye verdiği 4.280 kuruş alacağını bir türlü tahsil edemiyordu.

Dünyaca ünlü modele dudak uçuklatan hediye

Dünyaca ünlü rapçi Travis Scott, geçtiğimiz gün 22'nci yaşını kutlayan sevgilisi Kylie Jenner'a dudak şeklinde bir kolye hediye etti.

Türkiye’nin son 119 yıllık istatistikleriyle deprem gerçeği

Türkiye'de son 119 yılda meydana gelen ve resmi kayıtlara göre 86 bin 456 kişinin hayatını kaybettiği depremler, yıkıcı etkiyi gözler önüne seriyor.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz