Milletimiz rahat olsun

0
533
- Reklam -

Marmaris’te Grand Yazıcı Mares Otel’de açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan ” Milletimiz rahat olsun ” dedi.

CNN Türk yayınına cep telefonu ile bağlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ” Milletimiz rahat olsun ” diye konuştu.

Erdoğan, “Malum yapıdan bir takım odaklar girişimde bulunmuştur. Bunun da üstesinden gelinecek. Bütün halkı havalimanlarına, meydanlara, sokaklara bekliyorum. Bunun da üstesinden geleceğiz. Milletimiz rahat olsun ” dedi.

Milletimiz rahat olsun
Canlı yayına Marrmaris’te Grand Yazıcı Mares Otel’den cep telefonu ile bağlanan Erdoğan şunları söyledi:
“Başbakanımız da gerekli açıklamayı yapmıştır. Bu işe karışan polisler de dahil en ağır şekilde cezalandıracağız”
Başbakan Binali Yıldırım, asker içindeki bazı kişilerin kalkışmada bulunduğunu belirterek, “Bu kalkışmayı yapanlar, bu çılgınlığı yapanlar en ağır şekilde bedelini ödeyecektir” dedi.
Başbakan Binali Yıldırım, NTV yayınına bağlanarak yaşananları değerlendirdi. Başbakan Yıldırım, “Doğrusu bir kalkışma ihtimali üzerinde duruyoruz. Belli ki emir komuta zinciri olmadan asker içerisindeki bazı kişilerin kanunsuz bir eylemi söz konusu. Vatandaşlar şunu bilsin ki demokrasiye zarar getirecek hiçbir faaliyete izin verilmeyecek. Türkiye Cumhuriyeti hükümeti, vatandaşın milletin seçtiği, milletin iradesi ile iş başındadır. Bunun işbaşından gitmesi ancak milletin kararı ile olur bu bilinmelidir. Bu kalkışmayı yapanlar, bu çılgınlığı yapanlar, en ağır şekilde bedelini ödeyecektir. Asla bu tip kalkışmalara pabuç bırakmayacağız. Asla bu ve buna benzer çılgınlıklara müsaade etmeyeceğimizi bilsinler” diye konuştu.
- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz