• Spor
  • Haberler
Ana Sayfa Spor Gündemi ve Haberleri Ankaragücü Mehmet Yiğiner: Tüm taraftarlarımızı kucaklayacağız

Mehmet Yiğiner: Tüm taraftarlarımızı kucaklayacağız

-

 Ankaragücü’nde yeniden başkanlığa seçilen Mehmet Yiğiner, yeni ve eski yönetici arasında  bir fark olmadığını belirterek , “Yeni dönemde yönetici olmayan arkadaşlarımız daha çok çalışacak.

Yeni yönetim kurulunda olmayan kişiler ile aramızda en ufak bir sıkıntı yok. Yalnız, yeni yöneticilerimizin daha iyi bir performans sergileyeceğinin sözünü aldım, o sebeple listemizde yer aldılar. Eski yöneticilerimiz, yeni seçilen yöneticilerimiz kadar destek verecekler” dedi.

Yiğiner, kongre öncesi yaşanan olayların hatırlatılması üzerine, “Kongre öncesi birtakım olayların yaşanması bizleri üzdü. Olmasaydı daha iyiydi. Delege olmayan insanların içeri alınmaması da gayet doğaldır. Polislerimiz de kongrenin huzurlu bir biçimde yapılması için uğraştılar” ifadelerini kullandı.

İş adamı Murat Ağcabağ’ın yönetiminde 9 kişinin bile delege olmadığını vurgulayan Yiğiner, “Bizim şu an 900 delegemiz var ama aday olduğunu söyleyenlerin yönetim kurulunda 9 kişi bile delege değildi. Aylardır bu kişilerle uğraşıyoruz. Delege olmadıklarını daha önce de söylemiştik. Ortalığı karıştırmak istediler, buna rağmen güzel bir genel kurul yaptık. Biz, Ankaragücü taraftarlarının tümüne başkanlık yapacağız. Tüm taraftarlarımızı kucaklayacağız” diye konuştu.

- Reklam -

Ankaragücü’nde yeni dönemde her şeyin güzel olacağının altını çizen Başkan Yiğiner, “Bir kuruş gelirimiz olmadan takımı ayakta tuttuk. Biz, transfer yasağını kaldırıp 6-7 takviye daha yapacağız. İcraat ortaya koyacağız. Her şey on numara, beş yıldız olacak” şeklinde konuştu.

Mehmet Yiğiner açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“Takımın başında şu an bir teknik direktör var ama bu konu hakkındaki kararımızı yakında alacağız. Görüştüğümüz birçok oyuncu var ancak alacağımız oyuncular da eleme yapmak zorundayız. Biraz geç kaldık diyebiliriz ama elimizde futbolcu verileri var. Takımımızı daha önce kurmak istiyoruz ama bazen şartlar elverişli olmuyor. Huzurlu ve başarılı bir sezon geçirmek istiyoruz. Buna hem Ankara’nın hem de Ankaragücü’nün ihtiyacı var”

- Reklam -

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Balıkesir’de

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yerel seçimi kazanan partisinin belediye başkanlarını ziyaret ve tebrik etmek için Balıkesir'e geldi.

CHP’li Canan Kaftancıoğlu, Datça’da panele katıldı

Muğla'nın Datça ilçesinde, 'Türkiye Nereye Gidiyor ve Sol' konulu panel düzenlendi. Panele Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da katıldı.

Eski eşinin bıçakladığı kadının ölmeden önceki feryadı

Kırıkkale'de, eski eşi Fedai Baran (43) tarafından bıçaklanan Emine Bulut'un (38), hastanede ölmeden önce olay yerinde çekilen son görüntüsü ortaya çıktı.

Komutan atamaları siyaseten mi yapıldı?

YAŞ: Yüksek Askeri Şura, Jandarma Genel Komutanlığı hariç Türk Silahlı Kuvvetlerinin terfi ve tayinlerini cumhurbaşkanının başkanlığında yapan üst kuruldur.

3 yıl akciğerine yapışan kemikle yaşadı

Mardin'in Mazıdağı ilçesinde yaşayan Ayşe Ekinci'nin (59) soluk borusuna, çorba içerken kaçan kemik, akciğerine saplandı.

Kapadokya’da mağarada çamur banyosu

Türkiye'nin önemli turizm bölgesi Kapadokya'da çamur banyosu yapılan kayadan oyma mağaralara, yerli ve yabancı turistler yoğun ilgi gösterdi.

Bu Haberler Kaçmaz

Basın kartı gönüllerde “sarı” Olmaya devam ediyor

Başbakanlık'a bağlı olan ve Sarı Basın Kartı’nın verildiği Basın Enformasyon Genel Müdürlüğü kapatıldı, görev ve yetkileri Cumhurbaşkanlığı İletişim Bakanlığı'na devredildi.

Hükümet ve Memurlar Zam Konusunda Anlaşamadı

Ankara'da memurlar, toplu sözleşme görüşmelerinde anlaşma sağlanamaması nedeniyle önce iş bıraktı daha sonra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı önünde cüzdan atma eylemi yaptı.

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz