• Haberler
Ana Sayfa Politika Haberleri Meclis Başkanı: Güzel bir anayasa yapılacak

Meclis Başkanı: Güzel bir anayasa yapılacak

-

Meclis Başkanı İsmail Kahraman, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, parlamento muhabirlerini ziyaret etti.

Meclis Başkanı Kahraman, Meclis’te basın bürolarını ziyaret etti. Gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Kahraman, “Gününüz hayırlı olsun. Meclis çalışmalarında basının desteklerini bekliyoruz” dedi.

Parlamento Muhabirleri Derneği’nde bir süre gazetecilerle sohbet eden Kahraman, gazetecilerin Meclis çalışmaları ile ilgili de bilgi aldı. Soruları yanıtsız bırakan Kahraman, Türkiye’nin güzel bir anayasaya ihtiyacı olduğunu vurgularken, güzel bir anayasanın yapılacağını söylemekle yetindi.

- Reklam -
Önceki İçerikBeyaz’daki gri leke!
Sonraki İçerikİnadına Atatürk

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

Danıştay’ın Son Kararı İle Naylon Fatura Yaygınlaşır Endişesi!

Vergi inceleme elemanları tarafından mükelleflerin defter ve belgelerin incelenmek için istemeleri halinde mükellefler vergi ödevleri gereği ibraz etmek zorundadırlar.

Türk tipi başkanlık sistemi

Özellikle yandaş basın, Tayyip Erdoğan için BAŞKAN sıfatını kullanmaya devam ediyor. Ben şahsen CUMHURBAŞKANI sıfatının daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Bilgi çağı nedir?

Dünya gezegeninde yaşayan canlılar arasında hiç şüphe yoktur ki insan en gelişmiş türdür ve gezegendeki canlı türleri arasında piramidin en üst basamağında yer almaktadır.

Kefere Sarraf ve Eski Kudüs Kadısındaki Alacağı

1808 yılının Eylül ayı. İstanbul sarrâflarından (banker) bir gayrımüslim, eski Kudüs kadısı Paşmakçızâde Nâkid Efendi’ye verdiği 4.280 kuruş alacağını bir türlü tahsil edemiyordu.

Dünyaca ünlü modele dudak uçuklatan hediye

Dünyaca ünlü rapçi Travis Scott, geçtiğimiz gün 22'nci yaşını kutlayan sevgilisi Kylie Jenner'a dudak şeklinde bir kolye hediye etti.

Türkiye’nin son 119 yıllık istatistikleriyle deprem gerçeği

Türkiye'de son 119 yılda meydana gelen ve resmi kayıtlara göre 86 bin 456 kişinin hayatını kaybettiği depremler, yıkıcı etkiyi gözler önüne seriyor.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz