KÜTÜPHANEDE “KİTAP KAHVE GÜNÜ”

0
6
- Reklam -

Altındağlı vatandaşlar kütüphaneleri çok sevdi. Mahalle kütüphaneleri günün her saatinde, her yaştan kullanıcıların büyük ilgisiyle dolup taşıyor. 

Altındağlı vatandaşların kütüphane sevgisi, Altındağ’a değer katmaya devam ediyor. Feridun Çelik Mahallesi’ne yapılan Arif Nihat Asya Kütüphanesi, Altındağlı vatandaşların büyük ilgi gösterdiği kütüphanelerden biri… Her yaştan Altındağlı vatandaşın kullanıcısı olduğu kütüphane, en büyük ilgiyi yetişkin kadın kullanıcılardan görüyor. Kadın kullanıcılar kütüphanede düzenledikleri “1 kitap, 1 kahve” etkinliğiyle, kütüphanede hem keyifli zaman geçiriyor, hem de kitap okuyor. 

1 KİTAP, 1 KAHVE, ÇOKÇA SEVGİ 

- Reklam -

Altındağlı vatandaşların kütüphanelere gösterdiği ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı “Kütüphanelere sadece gençler değil, her yaştan hemşehrilerimiz büyük ilgi gösteriyor. Her yaştan kullanıcıyı bu masalarda, rafların arasında görmek çok güzel… Feridun Çelik Mahallesi’nde de gördük ki, bu kütüphaneye en çok kadınlar ilgi gösteriyor. Mahallemizdeki ev hanımları, günlerinin önemli bir kısmını bu kütüphanede geçiriyor, burada hem kahvelerini içiyor hem de kitap okuyarak kendilerini geliştiriyorlar. Onların bu ilgisini görmek, bizi hem çok mutlu ediyor hem de yeni kütüphaneler yapmak için motive ediyor” dedi. 

Bu e-posta ve ekleri, e-postada gönderildiği belirtilen kişi/kişilere özel ve gizli olup; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve 25 Mayıs 2018 tarihli Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Tüzüğü (GDPR) kapsamında kişisel veriler içerebilmektedir. Bu e-posta ve eklerinin tarafınıza gönderim amacı ile orantılı olarak kullanılması kanuni bir zorunluluktur. E-postanın içermekte olduğu kişisel veriler, gönderim amacı dışında kullanılamaz, çoğaltılamaz, arşivlenemez, ilgili kişinin veya Belediyenin onayı olmaksızın üçüncü kişilere aktarılamaz. Kişisel verilerin gönderim amacı gerçekleştiğinde yasal süreler içerisinde tarafınızdan imha edilmesi gerekmektedir. Bu kişisel verilerin gà ¼venliğinin sağlanması sorumluluğu tarafınıza ait olup herhangi bir ihlal halinde Belediyenin sorumluluğu bulunmamaktadır.
Bu e-postanın muhatabı olmamanıza rağmen size ulaşmış olması halinde e-postayı derhal imha ederek bu durumu gecikmeksizin tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.

- Reklam -