Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 7 Mayıs 2018 Ay Günü

65

7 Mayıs 2018 Ay Günü; Sanatsal faaliyetler, çeşitli branşlara karşı olan yeteneklerimiz ve buna bağlı olarak birşeyler üretmek, yaratmak, günün getirecekleri arasında yer alıyor.

7 Mayıs 2018 Ay Günü duygusal enerjimiz yoğun bir şekilde çalışıyor, bu da bizim ilgi alanlarımızdaki becerilerilerimizi ön plana çıkartıyor. Güzel birşeyler ortaya çıkartmanın verdiği haz ile kendimizi daha çok seviyor ve manevi zenginliğimizi ön plana çıkartıyoruz.

Bugün altıncı hislerimiz oldukça kuvvetli, bizim dışımızda gelişen olayları sezinleme kaabiliyetimiz çok yüksek. Günün akışında yaşanan birtakım sorunlara elimizden geldiği kadar müdahale edeceğiz ve yardım amaçlı girişimlerde bulunacağız. Bugün hüzünlü bir gün, “Dokunsalar ağlarım” söylemi tam yerinde. Gelecekte gerek ailemiz ve gerekse çocuklarımızın durumlarını düşünüp kendimizi üzmek yerine bir şeyleri zamanın akışına bırakmak ve olumlu yönde düşünmek içimizi ferah tutmamızı sağlayacak.

Bugün hak ihlalleri, adaletsiz davranışlar ve karşı cinsle ilgili süregelen birtakım problemleri ya da mevcut durumları masaya yatıracağız.