Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya - 6 Ağustos 2018 Ay Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 6 Ağustos 2018 Ay Günü

-

6 Ağustos 2018 Ay Günü; Aile içindeki sorunlar, her kafadan ayrı ses çıkması ve mevcut problemlerin sürekli gündemde yer alması biraz keyfimizi kaçırıyor olabilir.

Bu inişli çıkışlı tablo, sosyal yaşantımıza, işimize ve en önemlisi psikolojimize olumsuz yöne bir yansıması olabilir. Gün içerisinde bu konularla ilgili problemlere yoğun enerji harcayacağız. Çalışma hayatımızda pozisyon değişiklikleri, iş icabı geçici göreve atanma ya da şehir dışına çıkma gibi konular gündemimizde yer alacak. 6 Ağustos 2018 Ay Günü içsel gelgitlerimiz fazla, karamsar bir düşünce yapısı içesinde olabiliriz.

Ancak özel hayatımızda sırlarımızı paylaştığımız yakın dostumuzla geçireceğimiz zaman, karşılıklı dertleşmek biraz olsun rahatlamamıza yardımcı olacaktır.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

Mevsim geçişleri bulaşıcı hastalıkları artırıyor

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Gülay Kılıç, mevsim geçişlerinde zayıflayan bağışıklık sisteminin bulaşıcı hastalıkları da beraberinde getirdiğini söyledi. Kılıç, “Bulaşıcı...