Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya - 26 Temmuz 2018 Jüpiter Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 26 Temmuz 2018 Jüpiter Günü

-

26 Temmuz 2018 Jüpiter Günü; Karşısına çıkan engellere rağmen birçok problemin üstesinden gelmeye çalışan ve koşullar ne olursa olsun mücadeleci ruhunu kaybetmeyen tek yaratık İNSAN.

Bugün yoğun enerjilerin etkisi altındayız, kendimizi kısıtlanmış ve birtakım çıkmazlar içerisinde hissediyor olabiliriz. Bu zamana kadar sarf ettiğimiz çabaların boşuna olmadığını ve şartlar ne olursa olsun azimle, sabırla amaçladığımız hedefe doğru yürümemiz gerektiğini kendimize hatırlatalım. 26 Temmuz 2018 Jüpiter Günü karşımıza çıkacak birtakım olaylara karşı sezinleme kabiliyetimiz oldukça yüksek gözüküyor.

Uzmanlık alanımızla ilgili derinlemesine yapacağımız inceleme, analiz bizi yeterince tatmin edeceği gibi, başarımızı ileriye taşıyacağımıza bir işaret olabilir.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

Sosyal medya hesabından vazgeçmeye razıyız

Türkiye’de on tüketiciden dördünün (%41) hayatları boyunca verilerinin gizli kalmasını garanti altına almak için sosyal medya hesaplarından vazgeçmeye razı olduğunu ortaya çıkardı.