• Haberler
Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya - 26 Temmuz 2018 Jüpiter Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 26 Temmuz 2018 Jüpiter Günü

-

26 Temmuz 2018 Jüpiter Günü; Karşısına çıkan engellere rağmen birçok problemin üstesinden gelmeye çalışan ve koşullar ne olursa olsun mücadeleci ruhunu kaybetmeyen tek yaratık İNSAN.

Bugün yoğun enerjilerin etkisi altındayız, kendimizi kısıtlanmış ve birtakım çıkmazlar içerisinde hissediyor olabiliriz. Bu zamana kadar sarf ettiğimiz çabaların boşuna olmadığını ve şartlar ne olursa olsun azimle, sabırla amaçladığımız hedefe doğru yürümemiz gerektiğini kendimize hatırlatalım. 26 Temmuz 2018 Jüpiter Günü karşımıza çıkacak birtakım olaylara karşı sezinleme kabiliyetimiz oldukça yüksek gözüküyor.

Uzmanlık alanımızla ilgili derinlemesine yapacağımız inceleme, analiz bizi yeterince tatmin edeceği gibi, başarımızı ileriye taşıyacağımıza bir işaret olabilir.

- Reklam -
Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Güncel Haberler

Emlak piyasasında kriz

TÜİK’in açıkladığı verilere göre Türkiye'de 2019 Temmuz ayında sadece 102.236 adet konut satıldı

Mamak, Ankaralıya depremi hatırlattı

Sabah ezanının üzerinden üç beş dakika geçmişti. O anda algılayamadığınız bir sarsıntı önce bacaklarınıza sonra da tüm bedeninize yayıldığında bir rahatsızlık geçirdiğinizi düşünüyorsunuz.

Kampanya başladı

Politika faizini % 4.25 indiren merkez bankası, ticari bankaların kredi musluklarını açmasını ve parasal genişleme ile ekonomiyi canlandırma ve talepte artış beklentisindeydi.

YPG’li teröristlerin sınır hattındaki hareketliği görüntülendi

Mardin'in Nusaybin ilçesinin karşısında bulunan Suriye'nin Kamışlı kentinde YPG'li teröristlerin sınır hattındaki hareketliği görüntülendi.

Yabancılara konut satışları yedi ayda yüzde 64.5 arttı

Türkiye’de yılın ilk yedi ayında yabancılara yapılan konut satışları, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 64.5 artışla 14 bin 674 düzeyinden 24 bin 144 adete yükseldi.

Mamak parkeye çıktı

Türkiye Basketbol Ligi’nin Ankara temsilcilerinden biri olan Mamak Belediyesi Basketbol Takımı 2019-2020 sezonun ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz