Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya - 25 Temmuz 2018 Merkür Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 25 Temmuz 2018 Merkür Günü

-

25 Temmuz 2018 Merkür Günü; Süregelen hayat, insanlar ve en önemlisi kendimizle inatlaşmayı ve olayları istediğimiz doğrultuda yönlendirmeye çalışmayı artık bir tarafa bırakalım.

Ne istediğimizi ve ne şekilde mutlu olacağımızı çok iyi belirlemek, bu yönde hareket etmek, zevk alarak yaşayacağımızı ve hayatla ilgili heyecanımızın, isteklerimizin her daim canlı kalacağının bir göstergesi. 25 Temmuz 2018 Merkür Günü sorumluluklarımızın farkındalığını her zamankinden fazla hissedeceğiz, dağınık giden birşeyleri disiplin altına almaya çalışabilir, toparlayıcı bir görev üstlenmiş olabiliriz. Bu etki altında kafamızda oluşacak olumlu ya da olumsuz düşünceler, çözümlenmeyi bekleyen konuları bir sonuca bağlamaya ve aksaklıkları gidermemize yardımcı olacak.

Bugün bencilce hareket etmeyelim ve etrafımızdaki insanların da düşüncelerini, görüşlerini önemseyelim, belki de vermiş olduğumuz yanlış kararların düzelmesinde önemli bir rol oynayacaklardır.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

Sosyal medya hesabından vazgeçmeye razıyız

Türkiye’de on tüketiciden dördünün (%41) hayatları boyunca verilerinin gizli kalmasını garanti altına almak için sosyal medya hesaplarından vazgeçmeye razı olduğunu ortaya çıkardı.