• Haberler
Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya - 25 Temmuz 2018 Merkür Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 25 Temmuz 2018 Merkür Günü

-

25 Temmuz 2018 Merkür Günü; Süregelen hayat, insanlar ve en önemlisi kendimizle inatlaşmayı ve olayları istediğimiz doğrultuda yönlendirmeye çalışmayı artık bir tarafa bırakalım.

Ne istediğimizi ve ne şekilde mutlu olacağımızı çok iyi belirlemek, bu yönde hareket etmek, zevk alarak yaşayacağımızı ve hayatla ilgili heyecanımızın, isteklerimizin her daim canlı kalacağının bir göstergesi. 25 Temmuz 2018 Merkür Günü sorumluluklarımızın farkındalığını her zamankinden fazla hissedeceğiz, dağınık giden birşeyleri disiplin altına almaya çalışabilir, toparlayıcı bir görev üstlenmiş olabiliriz. Bu etki altında kafamızda oluşacak olumlu ya da olumsuz düşünceler, çözümlenmeyi bekleyen konuları bir sonuca bağlamaya ve aksaklıkları gidermemize yardımcı olacak.

Bugün bencilce hareket etmeyelim ve etrafımızdaki insanların da düşüncelerini, görüşlerini önemseyelim, belki de vermiş olduğumuz yanlış kararların düzelmesinde önemli bir rol oynayacaklardır.

- Reklam -
Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Güncel Haberler

Makam odasında çiftleşmeye izin veren bakan

Bugün köşemi çok duygulandığım gerçek bir yaşam hikayesine ayırdım.

Emlak piyasasında kriz

TÜİK’in açıkladığı verilere göre Türkiye'de 2019 Temmuz ayında sadece 102.236 adet konut satıldı

Mamak, Ankaralıya depremi hatırlattı

Sabah ezanının üzerinden üç beş dakika geçmişti. O anda algılayamadığınız bir sarsıntı önce bacaklarınıza sonra da tüm bedeninize yayıldığında bir rahatsızlık geçirdiğinizi düşünüyorsunuz.

Kampanya başladı

Politika faizini % 4.25 indiren merkez bankası, ticari bankaların kredi musluklarını açmasını ve parasal genişleme ile ekonomiyi canlandırma ve talepte artış beklentisindeydi.

YPG’li teröristlerin sınır hattındaki hareketliği görüntülendi

Mardin'in Nusaybin ilçesinin karşısında bulunan Suriye'nin Kamışlı kentinde YPG'li teröristlerin sınır hattındaki hareketliği görüntülendi.

Yabancılara konut satışları yedi ayda yüzde 64.5 arttı

Türkiye’de yılın ilk yedi ayında yabancılara yapılan konut satışları, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 64.5 artışla 14 bin 674 düzeyinden 24 bin 144 adete yükseldi.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz