• Haberler
Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya - 24 Temmuz 2018 Mars Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 24 Temmuz 2018 Mars Günü

-

24 Temmuz 2018 Mars Günü; Her geçen zaman içerisinde sürekli gelişen, değişen ve eskisinden daha hızlı hareket eden bir dünyanın içerisinde yaşamımızı sürdürmeye çalışıyoruz.

Bu yoğun tempo içerisinde en önemli değerimizi yani sağlığımızı ihmal ediyoruz. Verimli olmak, çalışmak, üretebilmek ancak sağlıklı bireyler olduğumuz takdirde edineceğimiz kazançlar olsa gerek. 24 Temmuz 2018 Mars Günü sağlık konularına daha fazla ağırlık vereceğiz. Uzun zamandır ruhsal ya da bedensel sıkıntılar yaşıyor isek profesyonel yardım alabilir ve yaşam kalitemizi artırma yolunda önemli bir mesafe katetmiş olabiliriz. Uzun zamandır aile içerisinde gerginlikler, anlaşmazlıklar yaşadığımız bireylerle ilgili uzlaşmaya dönük gelişmeler yaşayabiliriz. Bugün fiziksel hareket kabiliyetimiz yüksek. Gün içerisinde yapılması gereken birçok iş bizi bekliyor olacak.

Yakın çevremizdeki tanıdıklarımızla ilgili, birlikte titizlikle sürdüreceğimiz birtakım çalışmalar ön planda olacak.

- Reklam -
Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Güncel Haberler

Emlak piyasasında kriz

TÜİK’in açıkladığı verilere göre Türkiye'de 2019 Temmuz ayında sadece 102.236 adet konut satıldı

Mamak, Ankaralıya depremi hatırlattı

Sabah ezanının üzerinden üç beş dakika geçmişti. O anda algılayamadığınız bir sarsıntı önce bacaklarınıza sonra da tüm bedeninize yayıldığında bir rahatsızlık geçirdiğinizi düşünüyorsunuz.

Kampanya başladı

Politika faizini % 4.25 indiren merkez bankası, ticari bankaların kredi musluklarını açmasını ve parasal genişleme ile ekonomiyi canlandırma ve talepte artış beklentisindeydi.

YPG’li teröristlerin sınır hattındaki hareketliği görüntülendi

Mardin'in Nusaybin ilçesinin karşısında bulunan Suriye'nin Kamışlı kentinde YPG'li teröristlerin sınır hattındaki hareketliği görüntülendi.

Yabancılara konut satışları yedi ayda yüzde 64.5 arttı

Türkiye’de yılın ilk yedi ayında yabancılara yapılan konut satışları, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 64.5 artışla 14 bin 674 düzeyinden 24 bin 144 adete yükseldi.

Mamak parkeye çıktı

Türkiye Basketbol Ligi’nin Ankara temsilcilerinden biri olan Mamak Belediyesi Basketbol Takımı 2019-2020 sezonun ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz