Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya - 24 Temmuz 2018 Mars Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 24 Temmuz 2018 Mars Günü

-

24 Temmuz 2018 Mars Günü; Her geçen zaman içerisinde sürekli gelişen, değişen ve eskisinden daha hızlı hareket eden bir dünyanın içerisinde yaşamımızı sürdürmeye çalışıyoruz.

Bu yoğun tempo içerisinde en önemli değerimizi yani sağlığımızı ihmal ediyoruz. Verimli olmak, çalışmak, üretebilmek ancak sağlıklı bireyler olduğumuz takdirde edineceğimiz kazançlar olsa gerek. 24 Temmuz 2018 Mars Günü sağlık konularına daha fazla ağırlık vereceğiz. Uzun zamandır ruhsal ya da bedensel sıkıntılar yaşıyor isek profesyonel yardım alabilir ve yaşam kalitemizi artırma yolunda önemli bir mesafe katetmiş olabiliriz. Uzun zamandır aile içerisinde gerginlikler, anlaşmazlıklar yaşadığımız bireylerle ilgili uzlaşmaya dönük gelişmeler yaşayabiliriz. Bugün fiziksel hareket kabiliyetimiz yüksek. Gün içerisinde yapılması gereken birçok iş bizi bekliyor olacak.

Yakın çevremizdeki tanıdıklarımızla ilgili, birlikte titizlikle sürdüreceğimiz birtakım çalışmalar ön planda olacak.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

Sosyal medya hesabından vazgeçmeye razıyız

Türkiye’de on tüketiciden dördünün (%41) hayatları boyunca verilerinin gizli kalmasını garanti altına almak için sosyal medya hesaplarından vazgeçmeye razı olduğunu ortaya çıkardı.