Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 16 Mayıs 2018 Merkür Günü

57

16 Mayıs 2018 Merkür Günü; Umutlarımız, isteklerimiz, keşkelerimiz fazlası ile hayal kurmamıza ve kendimizi kaptırmamıza neden oluyor olabilir.

16 Mayıs 2018 Merkür Günü gerçeklerle mücadele edip olayları yerinde ve zamanında halletmeye çalışmak ve imkanlarımız doğrultusunda yaşadığımız hayatı kabullenmek, kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlayacaktır.

16 Mayıs 2018 Merkür Günü, oysaki hemen her şeye karşı aşırı duyarlı, tepkisel ve her an ağlama modunda olabiliriz. Biz insanlar her ne kadar güçlü yaratıklar olarak lanse edilsek de bazı duygularımızı kontrol altına almakta zorluk çekiyor olabiliriz. Gün boyunca öncülük edebileceğimiz bazı fenomenler karşımıza çıkabilir, ihtiyaç duyacağımız güven duygusu ile çevremizdekilere birçok konuda katkıda bulunarak pekiştireceğiz. Her zaman karşımıza çıkan sorunlara dair bugün biraz daha zayıf bir konumdayız.

Fazla düşünmeden, günün getirdiklerini olgunlukla karşılayıp bir sonraki günün enerjisine kendimizi hazır hissetmek en doğru seçim olacaktır.