Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 15 Mayıs 2018 Mars Günü

27

15 Mayıs 2018 Mars Günü; Konu sağlık olunca akan sular durur, bir anda herşeyi unuturuz ve hastalığımıza yoğunlaşır, iyi olabilmek için çokça çaba sarfederiz.

15 Mayıs 2018 Mars Günü kendimizi dinleyelim ve sağlık problemlerimizi ertelemeyelim, sıkıntılarımızı bir an önce gidermenin yollarını arayalım ve yaşam kalitemizi artıralım. Aile güvenliği, çocukların sorunları, iç dengelerin tekrar toparlanması ve uzlaşmacı tavırlar bugün karşımıza çıkabilecek gelişmeler arasında.

Evde ya da işte fazla çalışmaya bağlı stres ve gerilimli saatler, günümüzün tatsız geçmesine sebep olabilir. Bu gibi durumlarda kafamızı dağıtacak ilgi alanlarına yönelmemiz ya da içimizde birikenleri birileriyle konuşarak açığa çıkarıp rahatlama yöntemini tercih edebiliriz.

Bugün kafamızdakileri işleme koyalım, ev içerisinde halletmemiz gereken işlerimizi tamamlayalım, mümkünse daha sonra sevdiğimiz insanları alıp dışarıda güzel bir yemek yiyelim ayrıca aile büyüğü olan babamızın birtakım problemlerini çözme yolunda O’na yardımcı olalım.