Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 14 Mayıs 2018 Ay Günü

43

14 Mayıs 2018 Ay Günü; Olağandışı gerçekleşecek, bize mutluluk verecek ve karşımıza çıkacak sürpriz gelişmelere karşı hazırlıklı olalım.

14 Mayıs 2018 Ay Günü güzel bir gün, klasikleşmiş meşhur pazartesi sendromunu fazla hissetmiyoruz, aksine yerinde duramayan birşeyler yapmak ya da biryerlere gitmek için harekete geçmeye çalışan bir ruh hali içerisindeyiz. Kendimizi bir bütünün parçası olarak düşünürsek, baharın getirdiği coşku ve canlılık ciddi konularla yoğunlaşmamıza ve birtakım sorumluluklarımızı askıya almamıza neden oluyor.

Söz uçar yazı kalır” atasözünden yola çıkarak hissettiklerimizi, düşündüklerimizi ya da yeteneklerimizi yazarak kalıcı hale getirebilir ve bu şekilde yeni birşeyler ortaya çıkartabiliriz. Bugün duygu dünyamızda karışık durumlar yaşayabiliriz, çabuk düşünmek, hızlı hareket etmek, içinde bulunduğumuz olaylara karşı bize fazlasıyla yarar sağlayacaktır.

Gün içerisinde beklediğimiz telefon ya da herhangibir konuyla ilgili birileri var ise gerçekleşecek gelişmelere karşı hazırlıklı olmamız en doğrusu.