Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 11 Mayıs 2018 Venüs Günü

66

11 Mayıs 2018 Venüs Günü; İyimserlik, hoşgörü ve anlayış hiç şüphesiz yaşadığımız süre içersinde olması gereken meziyetlerimizden bazıları;

Ancak her şeyde olduğu gibi dozunu iyi ayarlamamız gerekiyor, aksi takdirde zarar görebilir ve bu durumla ilgili psikolojik rahatsızlıklar yaşıyor olabiliriz.

Bugün daha önce belirlemiş olduğumuz birtakım planlarımızı, programlarımızı, toplantılarımızı gerçekleştireceğiz ve yolunda gitmeyen birtakım işlerimizi rayına oturtup önümüzdeki dönem içerisinde farklı yol haritaları belirleyeceğiz. Venüs enerjisi bugün diplomaside çeşitli konulardaki gelişmelere bağlı birlikteliklerde ve maddi durumumuzda gelişecek olan olaylara karşı bize yüksek katkıda bulunacak.

Bugünün genel değerlendirmeleri arasında, eğlence sektöründeki canlılık, mekanlardaki yoğunluk ve alternatiflerin çokça olması bizi yeterince tatmin edeceği gibi güzel şehrimizin de canlı ve dinamik kalmasını sağlayacak.

Bugün toprak enerjisinin derecesi bir hayli yüksek, tavsiyem bir fırsat yaratalım, doğayla bütünleşelim ve bu enerjiyi tüm bedenimizde hissetmeye çalışalım.