Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 10 Mayıs 2018 Jüpiter Günü

67

10 Mayıs 2018 Jüpiter Günü; Bugün sınırsız ve doyumsuz bir enerji potansiyeli taşıyor olabiliriz, içinde bulunduğumuz zor olan ya da olmayan durumları hiçbir şekilde umursamadan devam ediyoruz.

10 Mayıs 2018 Jüpiter Günü, bu durum, günlük psikolojimizi kötü yönde etkiliyor olabilir. Her günün farklı anlamları ve enerjisi olduğu gibi biz insanların da ruh hali sürekli değişkenlikler gösterebilir. Beklentide olduğumuz parasal ve kazanca dayalı konularla ilgili bazı girişimler ve gelişmeler olacak. Bugün hangi doğrultuda yol alacağımızı ya da ne yapmamız gerektiğiyle ilgili fikir üretmekte güçlük çekiyoruz. Bir konunun birçok açılımını aynı anda düşünmeye çalıştığımız için motivasyon problemi yaşıyor olabiliriz, benim düşüncem olmuyorsa fazla zorlamayalım ve akışına bırakalım.

Bugün belki de memnuniyetsiz olduğumuz çalışma hayatımız ya da kariyerimizle ilgili iş arkadaşlarımızla çeşitli tartışmalar ya da fikir alışverişleri yapabiliriz. İlerleyen saatler içerisinde gerilimimiz azalacak, biraz daha rahatlayacağız ve yeni güne yeni umutlarla merhaba diyeceğiz.