kliksa.com’dan derin dondurucu seçiminde öneriler

0
526

Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu kliksa.com, derin dondurucu alacaklara detaylı pazar araştırması yapmalarını ve uzun vadede karlı çıkmaları için A sınıfı derin dondurucuları tercih etmelerini öneriyor.Buna göre derin dondurucunun günlük gıdaları muhafaza etmek için mi yoksa iş amaçlı mı kullanılacağı, dondurucunun modeli ve markası tercihi etkileyen önemli bir husus.
Ürün ölçülerinin yerleştirilecek yere uygun, ürün yerleşiminin olacağı yerin ise maksimum fayda için aşırı ısıdan uzak bir noktada olması gerekiyor. Açıklamada, şunlar da kaydedildi:
“Kullanım yerinin dikey ya da yatay olması derin dondurucu tercihini etkiler. Yatay derin dondurucuların kullanımı daha zordur. Derin dondurucunun altına yerleştirdiğiniz muhafaza edilen gıdalara ulaşmanız için üstte yer alan ürünleri boşaltmanız gerekecektir. Enerji tüketimi derin dondurucularda A, B, C gibi sınıflara ayrılmaktadır. Uzun vadede karlı çıkmak için A sınıfı derin dondurucular tercih edilmelidir. Uzun vadeli garanti süresi sağlayan marka ve ürünler tercih etmeye özen gösterilmelidir.

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz