Kibariye sahnede ağladı

489

Ankara’da Antares Alışveriş Merkezi’nde “Anneler Günü” için özel olarak düzenlenen Kadınlar Matinesi için sahneye çıkan Kibariye hit şarkısı “Annem”i söylerken bir anda sahneye oturup dakikalarca ağladı. Sanatçı kendisini dinlemeye gelen Ankaralı kadınları da göz yaşlarına boğdu…
Ankara Etlik’deki Antares AVM, Antares Sanat Merkezi tarafından “Anneler Günü” için özel olarak düzenlediği Kadınlar Matinesi programında arabesk müziğin güçlü sesi Kibariye sahne aldı. Yalnızca hanımların girebildiği konser büyük ilgi görürken Ankaralı hanımlar Kibariye şarkıları ile coştular. Hit olmuş ve albümlerinde yer alan şarkılarını seslendiren sanatçı şarkı aralarında da hanımlarla sohbet etmeyi ihmal etmedi.
“BOTOKSLU KADINLARI
SEVMİYORUM”
Annelerin çok kutsal olduklarını söyleyen sanatçı “Allah kadını çok güzel yaratmış. Bir kere gönüllerimiz güzel. Yüz güzelliği önemli değil. Ben hiç estetikli, botokslu, kaşını kaldırmış kadınları sevmiyorum. Ne gerek var ki. Allah isteseydi bütün kadınları, beni bebek gibi yapardı. Kadın olduğu gibi kalmalı” dedi.
Annem İzmir’de çok özledim…
Annesini konser çalışması yüzünden göremediğini belirten sanatçı annesi yaşında olanları sahneye davet etti. Onların ellerini öpen sanatçı sahnede duygu dolu anlar yaşadı. Gözleri yaşaran bir kadını teselli eden sanatçı “Annemi çok özledim,sizi onun yerine koydum” diyerek boyunlarına sarıldı.
Sahnede hüngür hüngür dakikalarca ağladı…
Anneler günü nedeniyle sık sık hit şarkısı “Annem”i istek yapan kadınları kırmayan sanatçı oldukça duygu yüklü bu şarkıyı söylemeye başlayınca duygularına da sahip olamadı. Şarkıyı yerde oturarak söylemek istedi. Ancak bir anda göz yaşlarına boğulan sanatçı şarkıyı yarıda bırakıp şaşkın bakışlar altında dakikalarca ağladı. Kendisine mendil getiren bir kadın hayranı tarafından teselli edilen sanatçı ağlayarak “Kusura bakmayın bende bir insanım ağlamayı hiç sevmem ve gizli ağlarım. Ama burada ağlayıp rahatlamak istedim. En son sahnede kırk yıl önce ağlamıştım” dedi.