Kargo şirketinden Darülaceze’ye bayram ziyareti

0
2

İSTANBUL, (DHA)- Aras Kargo yönetim ekibi Kurban Bayramı vesilesiyle Darülaceze sakinlerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Aras Kargo, çevre, toplum gibi çeşitli alanlarda yürüttüğünü belirttiği gönüllülük çalışmaları kapsamında Darülaceze sakinlerine bayram ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarete Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın ve Aras Kargo CFO’su Barbara Hagen’in yanı sıra şirketin genel müdür yardımcıları ve çeşitli birimlerinden yöneticilerin katıldığı belirtildi. Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci’nin ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada Darülaceze sakinleriyle sohbet eden Aras Kargo yöneticileri, birlikte açık havada kurulan dev ekranda Türk filmi izlediler, konser dinlediler ve bayram yemeğine katıldılar.

- Reklam -

“PAYLAŞMANIN VE DAYANIŞMANIN ANLAMINI YENİDEN KEŞFEDİYORUZ”

Ramazan Bayramı’nın ardından ikinci kez Darülaceze sakinleriyle buluşmaktan duydukları mutluluğu dile getiren Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın şöyle konuştu:

“Bizim için burada sizlerle olmak çok kıymetli. İçinden geçtiğimiz bu zor dönemde paylaşmanın ve dayanışmanın ne kadar önemli olduğunu bütün dünya bir kez daha görmüş oldu. Yaşamın yoğun temposunda bazen hepimiz bu duyguların ne kadar önemli olduğunu gözden kaçırıyoruz. Bu zor dönemde Sayın Başkan Hamza Cebeci, bize buranın kapılarını açtı ve sizlerle bir araya gelme imkânı sundu. Bu süreçte çoğumuz annemizi babamızı göremedik. Bu vesileyle onlara duyduğumuz hasreti de bir bakıma sizlerle gidermiş oluyoruz. Sayın Başkan, buraya ikinci kez gelenlerin artık gönüllü kabul edildiğini belirtti. Geçen bayramda olduğu gibi bu bayram da büyüklerimizi ziyaret ettik ve bayramlarını kutladık. Biz Aras Kargo yöneticileri olarak kendimizi artık Darülaceze Gönüllüsü addediyoruz. Bundan sonra da çeşitli vesilelerle hem ziyaretlerimiz hem de desteğimiz devam edecek.”

- Reklam -