• Spor
  • Haberler
Ana Sayfa Spor Gündemi ve Haberleri Karesispor Basketbol Takımı, panelde öğrencilerle buluştu

Karesispor Basketbol Takımı, panelde öğrencilerle buluştu

-

Türkiye Erkekler Basketbol 1’inci Lig lideri Karesispor’un yönetici, antrenör ve oyunc

Balıkesir’in merkez Karesi Belediyesi bünyesinde etkinlik gösteren Karesispor bay Basketbol Takımı, her hafta bir okulda düzenlemiş olduğu panellere devam ediyor. Fen Bilimleri Temel Lisesi’nde düzenlenen panelde Karesispor Genel Menajeri Anıl Uyanık, Baş Antrenör Gencer Baytimur ve oyunculardan Thomas Gipson, Seray Yıldırım ve Mehmet Yılmaz öğrencilerle bir araya geldi.

Karesispor Genel Menajeri Anıl Uyanık, “Karesispor basketbol ekibi olarak bugün buraya hem kulübümüzü tanıtmak hem de sizlerle tanışarak basketbol konuşmaya geldik. Karesispor, 2014 senesinde Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz tarafından kurulmuş bir spor kulübü. Kulübümüz kurulalı yalnızca 4 sene olmasına rağmen Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden bir kulüp. Bunu da üç sene içinde iki lig yükselerek başarmış bir kulüp olarak Türkiye Basketbol Ligi’nde Balıkesir’i temsil ediyor” dedi.

Öğrenciler arasında daha önce Karesispor maçlarına gelen olup olmadığını soran Karesispor Baş Antrenörü Gencer Baytimur ise, “Ben hepinizi Cumartesi günü saat 16.00’da oynayacağımız Manisa Spor karşılaşmasına çağırmak istiyorum. Siz salonda bizlerle beraber olarak bizlere destek olun, biz de inşallah size alacağımız bir galibiyetle teşekkür edelim” diye konuştu.

- Reklam -

Panelin sonunda, üstünde okulun adı yazılı Karesispor forması okul yönetimine armağan edildi. Panel, çekilen hatıra fotoğrafları ve Karesisporlu oyuncuların spor salonunda oynadıkları mini bir maç ile sona erdi.

- Reklam -

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

Emlak piyasasında kriz

TÜİK’in açıkladığı verilere göre Türkiye'de 2019 Temmuz ayında sadece 102.236 adet konut satıldı

Mamak, Ankaralıya depremi hatırlattı

Sabah ezanının üzerinden üç beş dakika geçmişti. O anda algılayamadığınız bir sarsıntı önce bacaklarınıza sonra da tüm bedeninize yayıldığında bir rahatsızlık geçirdiğinizi düşünüyorsunuz.

Kampanya başladı

Politika faizini % 4.25 indiren merkez bankası, ticari bankaların kredi musluklarını açmasını ve parasal genişleme ile ekonomiyi canlandırma ve talepte artış beklentisindeydi.

YPG’li teröristlerin sınır hattındaki hareketliği görüntülendi

Mardin'in Nusaybin ilçesinin karşısında bulunan Suriye'nin Kamışlı kentinde YPG'li teröristlerin sınır hattındaki hareketliği görüntülendi.

Yabancılara konut satışları yedi ayda yüzde 64.5 arttı

Türkiye’de yılın ilk yedi ayında yabancılara yapılan konut satışları, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 64.5 artışla 14 bin 674 düzeyinden 24 bin 144 adete yükseldi.

Mamak parkeye çıktı

Türkiye Basketbol Ligi’nin Ankara temsilcilerinden biri olan Mamak Belediyesi Basketbol Takımı 2019-2020 sezonun ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz