• Yaşam
  • Haberler
Ana Sayfa Yaşam Haberleri Kadın Meclisi'nden depremzede köye yardım

Kadın Meclisi’nden depremzede köye yardım

-

Manisa’nın Akhisar İlçesi’nde son 1 aydır art arda meydana gelen hafi ve orta şiddetteki depremlerde evleri zarar gören aileleri ziyaret eden Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Pınar Güney ve arkadaşları, çeşitli yardımlarda bulundu.

AKHISAR ILCESINDE SON 1 AYDIR ARDARDA DEPREMLERIN YASANDIGI SUNNETCILER MAHALLESI'NDE EVLERI ZARAR GOREN AILELERI ZIYARET EDEN KENT KONSEYI KADIN MECLISI BASKANI PINAR GUNEY VE ARKADASLARI, VATANDASLARA MORAL VERIP YARDIMDA BULUNDU. (FOTO: HALDUN AKYUZ / AKHISAR, DHA)
AKHISAR ILCESINDE SON 1 AYDIR ARDARDA DEPREMLERIN YASANDIGI SUNNETCILER MAHALLESI’NDE EVLERI ZARAR GOREN AILELERI ZIYARET EDEN KENT KONSEYI KADIN MECLISI BASKANI PINAR GUNEY VE ARKADASLARI, VATANDASLARA MORAL VERIP YARDIMDA BULUNDU. (FOTO: HALDUN AKYUZ / AKHISAR, DHA)

Akhisar’ın Sünnetçiler Mahallesi’nde deprem nedeniyle duvarlarında çatlaklar olan evleri gezen Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Pınar Güney ve arkadaşları, AFAD ekiplerinin kurduğu çadırları da ziyaret etti.

Başkan Pınar Güney getirdikleri ev aletleri ve gıda malzemelerini Sünnetçiler Mahallesi Muhtarı Ceyhun Kılınç’a teslim etti. Pınar Güney,

“Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Ali Men ile Manavlar ve Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Güral’ın destekleri ile topladığımız bazı ev aletleri ve gıda maddelerini, muhtarımıza teslim ettik. İhtiyaç sahiplerine dağıtacak. Özellikle yaşlı, eşleri ölmüş büyüklerimiz için bu yardımların moral olacağına inanıyoruz. Duvarları çatlamış evleri ve sakinleri ziyaret ettik. Onların tek isteği, kış ayları gelmeden AFAD’ın tespit ettiği zararların giderilmesi için işlemlerin başlamasıdır. Kurulan çadırlarda kalmak istemiyorlar. İnanıyorum ki devletimiz kısa zamanda elini uzatıp, zor durumda olanları rahatlatacaktır”

- Reklam -

dedi.

- Reklam -

Güncel Haberler

Danıştay’ın Son Kararı İle Naylon Fatura Yaygınlaşır Endişesi!

Vergi inceleme elemanları tarafından mükelleflerin defter ve belgelerin incelenmek için istemeleri halinde mükellefler vergi ödevleri gereği ibraz etmek zorundadırlar.

Türk tipi başkanlık sistemi

Özellikle yandaş basın, Tayyip Erdoğan için BAŞKAN sıfatını kullanmaya devam ediyor. Ben şahsen CUMHURBAŞKANI sıfatının daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Bilgi çağı nedir?

Dünya gezegeninde yaşayan canlılar arasında hiç şüphe yoktur ki insan en gelişmiş türdür ve gezegendeki canlı türleri arasında piramidin en üst basamağında yer almaktadır.

Kefere Sarraf ve Eski Kudüs Kadısındaki Alacağı

1808 yılının Eylül ayı. İstanbul sarrâflarından (banker) bir gayrımüslim, eski Kudüs kadısı Paşmakçızâde Nâkid Efendi’ye verdiği 4.280 kuruş alacağını bir türlü tahsil edemiyordu.

Dünyaca ünlü modele dudak uçuklatan hediye

Dünyaca ünlü rapçi Travis Scott, geçtiğimiz gün 22'nci yaşını kutlayan sevgilisi Kylie Jenner'a dudak şeklinde bir kolye hediye etti.

Türkiye’nin son 119 yıllık istatistikleriyle deprem gerçeği

Türkiye'de son 119 yılda meydana gelen ve resmi kayıtlara göre 86 bin 456 kişinin hayatını kaybettiği depremler, yıkıcı etkiyi gözler önüne seriyor.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz