Ana Sayfa Moda ve Kadın Jennifer Aniston ve En İyi 10 Mini Gece Elbisesi

Jennifer Aniston ve En İyi 10 Mini Gece Elbisesi

-

Jennifer Aniston Hollywood’un en stil sahibi kadınlarının başında gelir desek herhalde yanlış bir şey söylemiş olmayız.

47 yaşında olmasına rağmen son derece fit görünen Jennifer Aniston, minyon fiziği ve güzel bacakları sayesinde mini elbiseleri ve ince bantlı ayakkabıları son derece güzel taşıyor.

Kendisi de bunun farkında olacak ki, zaman zaman uzun elbiselerle boy gösterse de, çoğunlukla mini etek, elbise ve şortları tercih ediyor.

Gelin Friends dizisindeki Rachel karakteriyle milyonların sevgisini kazanan oyuncunun bu güne kadar tercih ettiği en güzel mini elbise modellerine beraber göz atalım.

mini gece elbisesi
Glaad Medya Ödülleri, 2007

Benim favorilerim arasında olan Chanel marka bu elbise, siyah olmasına rağmen aslında oldukça hareketli. Kendinden çizgili dokusu ve üzerindeki taş işlemeleri nedeniyle dikkatli kombin edilmesi gereken elbiselerden.

Aniston bu yüzden çok sade bir çanta, dikkat çekmeyen incecik bantlı, nude bir ayakkabı tercih etmiş ve hiç takı kullanmamış. Elbiseyi ağırlaştırmamak için de saçlarını düz bir fönle açık bırakmış.

mini gece elbisesi
Love Happens LA Prömiyeri, 2009

Valentino Marka bu elbise gümüş ışıltıları ve etek ucundaki işlemeleriyle göz kamaştırıyor.

Uzun bir kazağı andıran kesimi sayesinde tüm ışıltısına rağmen spor bir havası var. Aniston bu havayı bozmamak adına yine saçlarını düz bir fönle açık bırakmış.

Aynı renkteki Christian Louboutin taşlı ayakkabıları da elbiseyi adeta tamamlamış.

jennifer aniston
The Bounty Hunter Londra Prömiyeri, 2010

Jennifer Aniston, yine Valentino marka olan bu ışıltılı süper mini elbiseyi Alexander McQueen marka bir smokin ceketle kombin etmiş.

Son derece feminen bir kesimi olan kısa siyah ceket ve parlak füme Jimmy Choo ayakkabılar elbiseye bence çok yakışmış.

jennifer aniston
Horrible Bosses LA Prömiyeri, 2011

Bu payetli, süper mini siyah elbise Balenciaga marka. Elbise, atlet kesim yakası sayesinde tüm ışıltısına rağmen yine oldukça genç ve dinamik bir görüntüye sahip.

Sephora Parfüm Lansmanı, New York, 2011

Vivienne Westwood marka bu elbisenin rengi bence Aniston’a çok yakışmış. Elbisenin göğüs kısmındaki ufak pencere de alışılagelmiş dekolte modellerine pek benzemiyor.

Sephora Parfüm Lansmanı, New Mexico, 2011

Valentino marka bu elbise aslında dikkatli bakıldığında tek omuz askısı, göğüs kısmındaki drapeler, eteğindeki pileler, ışıltılar ve belindeki kuşak ile oldukça karışık. Ama nude renkte olması her şeyi dengelemiş.

Horrible Bosses Londra Prömiyeri, 2011

Celine marka bu cepli deri elbise son derece şık ve spor görünüyor. Aniston yine abartmadan, sade seçimlerle ne kadar şık olunabileceğini ispatlar gibi.

Elle’s 18th Annual Women in Hollywood Tribute, 2011

Kaufman Franco marka bu elbise hem derin göğüs dekoltesiyle hem de kalın kumaş yapısıyla öyle herkesin giyebileceği bir model değil. Jennifer Aniston yine elbisenin hakkını sonuna kadar vermiş.

We’re the Millers Almanya Prömiyeri, 2013

Alexander McQueen marka bu elbise benim en-en-en beğendiğim elbise oldu. Aniston bu elbise için Gucci marka ayakkabı ve çanta tercih etmiş. Belindeki korse deri kemer de ayrı bir hava katmış kombine.

Yandan topladığı saçları da son derece yakışmış oyuncuya. Daha fazla bir şey söylemeye gerek yok bence, görüntü harika 🙂

People s Choice Ödülleri, 2013

Dior marka bu deri elbise oldukça ilginç kesimli. Ancak Aniston gibi ince yapılı kadınlar tercih etmeli. Aksi taktirde epey riskli… İnsanı olduğundan geniş gösterebilecek bir model. Hareketli bir elbise olduğundan oyuncu yine oldukça sade bir ayakkabı kullanmış.

Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle! Moda ve Kadın sayfamızdan bizi takip etmeye devam edin!

Bu Haberler Kaçmaz!

Cep telefonlarından yansıyan mavi ışık uyku düşmanı

Gece saatlerinde ve sadece karanlıkta uyurken salgılanabilen melatonin hormonu da mavi ışık nedeniyle salgılanamaz hale geliyor.