• Haberler
Ana Sayfa Kültür-Sanat Haberleri Cecchini’nin Türkiye'deki ilk sergisi açıldı

Cecchini’nin Türkiye’deki ilk sergisi açıldı

-

Ünlü İtalyan sanatçı Loris Cecchini, Türkiye’deki ilk sergisini İstanbul’da açtı.

Teşvikiye’deki Sevil Dolmacı Art Consultancy’nin ev sahipliği yaptığı “Seed Syllables” adlı serginin açılışına  Arzu Sabancı, Hacı Sabancı, Hakan Sabancı, Engin Altan Düzyatan, İnci Ertuğ, Sevda Elgiz, Ece Kurdoğlu, Erhan Aydınlar, Hakan Çarmıklı, Lorenzo Fiaschi, Johan Konig, Abdullah Süngü ve Eser Sarıtaş’ın da aralarında olduğu iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri katıldı. Sergide, İtalyan sanatçı Loris Cecchini’nin paslanmaz çelikten oluşan modüler enstalasyon çalışmaları yer alıyor. Loris Cecchini’nin “Seed Syllables” adlı sergisi 2 Kasım tarihine kadar ziyaret edilebilecek.
Avrupa’da Galleria Continua ve New York’ta Leila Heller Gallery tarafından temsil edilen Loris Cecchini, dünya ölçeğinde gerçekleştirdiği projeler ve müze sergileri ile öne çıkıyor.

- Reklam -

Güncel Haberler

Danıştay’ın Son Kararı İle Naylon Fatura Yaygınlaşır Endişesi!

Vergi inceleme elemanları tarafından mükelleflerin defter ve belgelerin incelenmek için istemeleri halinde mükellefler vergi ödevleri gereği ibraz etmek zorundadırlar.

Türk tipi başkanlık sistemi

Özellikle yandaş basın, Tayyip Erdoğan için BAŞKAN sıfatını kullanmaya devam ediyor. Ben şahsen CUMHURBAŞKANI sıfatının daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Bilgi çağı nedir?

Dünya gezegeninde yaşayan canlılar arasında hiç şüphe yoktur ki insan en gelişmiş türdür ve gezegendeki canlı türleri arasında piramidin en üst basamağında yer almaktadır.

Kefere Sarraf ve Eski Kudüs Kadısındaki Alacağı

1808 yılının Eylül ayı. İstanbul sarrâflarından (banker) bir gayrımüslim, eski Kudüs kadısı Paşmakçızâde Nâkid Efendi’ye verdiği 4.280 kuruş alacağını bir türlü tahsil edemiyordu.

Dünyaca ünlü modele dudak uçuklatan hediye

Dünyaca ünlü rapçi Travis Scott, geçtiğimiz gün 22'nci yaşını kutlayan sevgilisi Kylie Jenner'a dudak şeklinde bir kolye hediye etti.

Türkiye’nin son 119 yıllık istatistikleriyle deprem gerçeği

Türkiye'de son 119 yılda meydana gelen ve resmi kayıtlara göre 86 bin 456 kişinin hayatını kaybettiği depremler, yıkıcı etkiyi gözler önüne seriyor.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz