Ana Sayfa Politika Haberleri İmamoğlu: Partizanlığın kökünü kazımaya geliyoruz

İmamoğlu: Partizanlığın kökünü kazımaya geliyoruz

-

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, “Biz, her ilçede iddialıyız. İstanbul’un her ilçesini kazanmakta iddialıyız. Partizanlığın kökünü kazımaya geliyoruz” diye konuştu.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Gaziosmanpaşa Meydanı’nda düzenlenen mitingde katıldı. İmamoğlu’na, CHP Gaziosmanpaşa Belediye Başkan adayı Erkan Kaya da eşlik etti. Seçim otobüsü üzerinden toplananlara seslenen İmamoğlu, CHP ve İYİ Parti ittifakının adayı olduğunu belirterek, “Ben, CHP’nin ve ittifak ortağımız İYİ Parti’nin adayıyım. Ama ne demiştim, ben İstanbul İttifakı’nın adayıyım. Bunun içinde herkes var mı? Vatandaş diyor ki, ‘Beni ayırma, bölme kardeşim. Beni, partili duygusuyla sınırlandırma” dedi. 

Tüm siyasi görüşlerin oylarına talip olduğunu kaydeden İmamoğlu, “Ben, AK Partili, HDP’li, MHP’li, Saadet Partili kardeşlerimin de, bütün siyasi partili kardeşlerimin de oyunu istiyorum. Sabrın sonu selamettir. Sabredeceğiz, günün sonunda hep beraber diyeceğiz ki, ‘Artık emekli oldunuz, güle güle kardeşim.’ Biz, her ilçede iddialıyız. İstanbul’un her ilçesini kazanmakta iddialıyız. Partizanlığın kökünü kazımaya geliyoruz” diye konuştu. Konuşmasının ardından karanfil dağıtan İmamoğlu, seçim otobüsüyle buradan ayrıldı.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Haberler Kaçmaz!

Çipras: Kim Rumların haklarını ihlal ederse, bu sonuçlar doğuracaktır

Her kim Yunanistan ve Kıbrıs’ın (Rumların) haklarını ihlal ederse bu sonuçlar doğuracaktır. Öte yandan her halükarda bunun bedeli ciddi olacaktır, çünkü biz egemenlik haklarımızı müdafaa etmekte kararlıyız

Yoksulluk kanser nedeni