CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın saat 17.00’a randevu verdiğini açıkladı.

Ekrem İmamoğlu, Muharrem İnce’yi ziyareti sırasında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yarın saat 17.00’de Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir araya geleceklerini söyledi.

3 YORUMLAR

  1. NE GÖRÜŞECEK NEDEN GÖRÜŞECEK GÜNDEMİ NE VE İSTANBULA İHANET ETTİK DİYEN 20 YILDIR İSTANBULU BUGÜN YAŞANMAZ BİR KENT HALİNE GETİREN BİR ZİHNİYETTEN NE AKIL ALACAK VATANDAŞ HALİYLE SORUYOR YOKSA CHP AKPLİLEŞİYORMU ÇÜNKÜ DAHA ÖNCE DE MUHAREM İNCE DE SARAYA GİTMİŞTİ BU HERALDE BİR HASTALIK OLDU CHPDE ULUSALCI CHPNİN KİMSEDEN ALACAK BİR AKLI VE DERSİ OLMAMASI GEREKİR BİZ O YÜZDEN YENİ CHP DEĞİL YENİDEN CHPYİ SAVUNUYORUZ

    (Yorumlarınızı Tümü Büyük Harf kullanmadan yazarsanız seviniriz… Aksi durumuda otomatik yasaklanmaya maruz kalabilirsiniz! – Sonsöz Web Yönetimi)

  2. Ne Görüşecek Neden Görüşecek Gündemi Ne Ve İstanbula İhanet Ettik Diyen 20 Yıldır İstanbulu Bugün Yaşanmaz Bir Kent Haline Getiren Bir Zihniyetten Ne Akıl Alacak Vatandaş Haliyle Soruyor Yoksa Chp Akplileşiyormu Çünkü Daha Önce De Muharem İnce De Saraya Gitmişti Bu Heralde Bir Hastalık Oldu Chpde Ulusalcı Chpnin Kimseden Alacak Bir Aklı Ve Dersi Olmaması Gerekir Biz O Yüzden Yeni Chp Değil Yeniden Chpyi Savunuyoruz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz