İl Kadın Kolları’ndan Yaşar’a ziyaret

0
177

Geçtiğimiz günlerde kongresini yaparak değişime giden CHP Ankara İl Kadın Kolları Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı ziyaret etti.

Kadın Kolları Başkanı Ferhan Özkara ve Yönetim Kurulu üyeleri yeni dönemde yapacakları çalışmalar hakkında Başkan Yaşar’a bilgi aktarırken karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
Yükümüz ağır, bize büyük görevler düşüyor
Yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini ileten Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar “Doğru siyaset yapmanın her yurtseverin görevi olduğuna inanıyorum. Gelecek kuşaklara doğru dürüst, yaşanabilir, hukukun üstünlüğü sağlanmış, demokrasisi kökleştirilmiş bir Türkiye bırakmak yapabileceğimiz en güzel iyiliktir. CHP’de siyaset yapan kadınlarımız biat kültürüyle değil, çağdaş, cumhuriyetin değerlerine inanan, Mustafa Kemal’in gösterdiği muasır medeniyetler seviyesine, kadın erkek eşitliğine inanan bir partinin programına sahip. Bu cumhuriyeti korumak sizlerin, bizlerin görevi” diye konuştu.
Omuzlarımızdaki yükün farkındayız
Biz buraya gelirken Mustafa Kemal Atatürk’ün omuzlarımıza verdiği yükün çok farkında olarak geldik diye konuşan Kadın Kolları Başkanı Ferhan Özkara da “ Çok yeniyiz, ancak heyecanımız çok büyük. Esas sorunun ‘mış’ gibi yapmak olduğunun çok farkındayız. Biz masamızda ‘mış’ gibi yapmama kararı aldık. Henüz 1 ay olmamıza rağmen etkinliklerimize hızla başladık. Yapılacak çok fazla şey var. Büyükşehir bizim olacak diye yola çıktık. Şimdiden yapılanmalara başladık önümüzdeki günlerde de sokağa ineceğiz. Birikim ve tecrübeleriniz bizim için çok önemli. İnşallah ülkemizi birlikte aydınlık günlere ulaştıracağız” dedi.

- Reklam -
- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz